FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Junioři v čele Jihočeské ligy

Juniorka na svém třeboňském výjezdu nadělovala. Celkem nastříleli hráči našeho klubu soupeřům 19 branek a nyní jsou v průběžném hodnocení Jihočeské ligy na první místě. První zápas proti Kardašově Řečici byl jednoznačný - 12:1, a i proti domácí Třeboni - 7:3 nepřišlo zaváhání.

FK Slovan JH - SK Kardašova Řečice 12:1 (5:0, 3:1, 4:0)

Skóre otevřel v 25. sekundě Vítek Hovorka a již od té doby naši kontrolovali hru. Do konce první části jsme přidali ještě čtyři branky, přičemž ještě David Líbal neproměnil trestné střílení. V úvodu druhé třetiny soupeř využil nabídnutou přesilovou hru, ale dalšími třemi zásahy v prostřední části hry naši pohodlně navyšovali svůj náskok. A pokračovali i ve třetí třetině, kdy se trefili čtyřikrát. Konečný stav 12:1, čtyři dvougólový střelci (Šustr, Vettermann, Kovář a Hovorka), to vše hřálo trenéra Holoubka u srdce.

Santos Jiskra Třeboň - FK Slovan JH 3:7 (0:1, 2:1, 1:5)

Jediný gól první části zaznamenal náš Jakub Jindra a otevřel skóre zápasu, ve kterém domácí tým hrál velmi tvrdě. Třeboňští svatí pak dvěma slepenými góly během 68 sekund druhé třetiny převzali vedení, ale jen na krátkou dobu. Ve 14. minutě srovnal z přesilovky Jan Kovář. Poslední třetina tedy začala za stavu 2:2. 33. vteřina však přinesla gól z hole Davida Vettermanna, který odstartoval pětibrankovou kanonádu do sítě domácích. Ti už pouze v poslední minutě korigovali na konečných 3:7 z jejich pohledu.