FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Starší žáci přijeli ze Žirovnice bez bodu

Domácí turnaj v tradičním žirovnickém azylu body nepřinesl. Dvě těžká a prohraná utkání proti prvnímu a druhému týmu tabulky znamenají pokles Slovanu na aktuální 5. místo.

FKS - FBC Štíři ČB modří 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
B: Bára Matějková (bez asistence)
V prvním utkání proti Štírům se dlouho hrála vyrovnaná partie. Po dvou třetinách jsme díky individuální akci Báry Matějkové z 22. minuty drželi hubené vedení 1:0. Bohužel jak poznamenal trenér Jakub Šmíd, ve třetí části se vytratila bojovnost a tým přestal plnit to, co si před zápasem předsevzal. Za stavu 1:2 jsme měli výhodu trestného střílení, které však zůstalo nevyužito a naopak soupeř 121 sekund před koncem zvýšil na konečných 3:1 v jeho prospěch.

SK Meťák ČB - FKS (6:0, 4:0, 3:2)
B: 2x Jonáš Řípa (bez asistence, Václav Šalek)
Zápas s vyspělejším týmem a zaslouženým lídrem tabulky měl jednoznačný průběh a ukázal tak našim hráčům a hráčkám, že tréninku není nikdy dost a udělil Slovanu lekci snad ve všech florbalových činnostech. Dvěma brankami v poslední třetině se blýskl Jonaš Řípa a zachránil tak čest FKS.

Strži jsou aktuálně o skóre pátí, bod za třetími Rafany z Netolic, kteří však mají o jeden zápas navíc. Další boje jsou na programu v sobotu 9. února, kdy se jede do Třeboně a tým odehraje díky počtu účastníků 3 utkání v jeden den.