FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Juniorka skalpovala lídra, stržům se bedna vzdaluje

Jako den a noc můžeme hodnotit výsledky našich dvou týmů, které během uplynulého víkendu hrály. Junioři dvakrát zvítězili, starší žáci získali pouze bod za remízu s Blatnou.

Prvně jmenovaný tým juniorů je po dvou výhrách sice stále na 4. místě, ale na třetí Krumlov ztrácí pouze bod a má dva zápasy k dobru. V prvním zápase kaplického turnaje jsme Meťáku nadělili desítku (10:4), přičemž Píša a Všechovský zaznamenali hattrick. Ve druhém jsme si pak vyšlápli na lídra z Tábora, kterého jsme přetlačili dokonce 11:1! Určující byla první třetina (7:0) ve které zaznamenal hattrick Martin Novák. Ve druhé třetině ho následoval Jan Šimic. Další pokračování soutěže je na programu 23. března v Soběslavi.

V nepohodě zastihl turnaj v Milevsku naše starší žáky. Ti podlehli Strakonicím 2:5 a následně jen remizovali s Blatnou 3:3. Turnaj plný chyb a bez nasazení připomínal letní sranda turnaj ve kterém o nic nejde. Ziskem jednoho bodu jsme se aktuálně uhnízdili na 4. pozici, kdy na třetí Strakonice ztrácíme už 4 body a vidina kvalifikace o MČR se tak vzdaluje. Navíc se na nás dotahují z pátého místě Rafani z Netolic. Šance na reparát bude už 9. března na Meťáku.