FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

FK Slovan J. Hradec vs Spartak Pelhřimov B

Datum a čas konání: 6.4.2019 09:00

Rozhovor s Michalem Hřebíčkem

Rozhovor s Michalem Hřebíčkem

V neděli čeká áčko důležitý výjezd na Vysočinu, konkrétně do Třebíče. Zde se utkají s přímým konkurentem o medailové příčky Sokolem Písek (9:00) a poté s posledním celkem soutěže z Lišova (12:00). Nejen o blížícím se turnaji jsme se bavili s číslem 4 - Michalem Hřebíčkem.

Michal patří ke služebně nejstarším hráčům A týmu a jeho nezaměnitelný styl na soupeře stále platí. Kdo by na jihu Čech neznal vytočení od mantinelu na střed a střelu tahem do šibenice. Druhé místo v klubových statistikách kanadského bodování není náhodou. 

Ahoj Michale, o víkendu čeká áčko důležitý turnaj v Třebíči, připravuješ se na nějak víc?
Ahoj, nepřipravuji se nějak navíc. Dělám to co celý život, občas si jdu zaběhat, občas zacvičit, do toho florbalové tréninky. Je toho dost.

Patříš v kabině už mezi staré harcovníky, co ti florbal dává? A kde bereš motivaci? Dojíždíš z Počátek, tak tě to asi musí bavit?!?
Stále mě baví vyhrávat, to je asi největší motivací. Určitě se i rád srovnávám s mladšími hráči, i když samozřejmě rychlostně jsou úplně jinde, proto jsem musel i svou hru změnit, ale dokud bude zdraví sloužit a budou mě trenéři nasazovat, tak mě asi uvidíte.

Zanedlouho tě čekají 30. narozeniny, jak dlouho ještě pomýšlíš na působení v áčku? Neláká Tě už béčko plné slovanských legend?
Letos jsem odehrál několik zápasů za B-tým a musím uznat, že mě to neskutečně bavilo. Hraje se tam opravdu pro radost, není tam moc taktiky a z každého gólu je vidět, jak to všechny baví. Celkem se tam těším, takže až dospěje čas, kdy se pro mě nenajde místo v áčku, béčko bude jasnou volbou.

Zpět k turnaji. Hrajeme veledůležitý zápas s Pískem (první zápas 2:2), který má nadějné mladíky, hraje rychlý florbal a je o 3 body před námi na 3. příčce. Co na něj bude platit?
První zápas jsme odehráli v Písku a ten byl podle mě v plné síle, takže otázka je, jaká sestava přijede do Třebíče, mají to opravdu daleko. Co jsme viděli v posledních zápasech, tak už nevypadají neporazitelně. Důležité bude nedělat chyby, a také aby to našim střelcům (Šimi, Macík) střílelo jako v předešlých zápasech.

Druhý zápas bude proti poslednímu Lišovu, který jsme minule vysoko porazili (10:2) a měli bychom i nyní. Vidíš tam nějaké ALE?
V tom snad problém nevidím, přejedeme je jako tank německé značky TIGER!!!

Hraješ s Ondrou Šimkem v lajně. Kdo ještě hraje s vámi? Jak se ti líbí spolupráce s rychlým/i mladíky?
S Ondrou jsem odehrál prvních pár turnajů a hrálo se mi s ním skvěle, je rychlý, technický a má i dobrou střelu. Mně už jen stačilo jen nahrávat do míst, kde se nacházel. Teď mě kouč vrátil k Marcelovi Šuranskému a ten má střelu ještě lepší, takže se pro mě vlastně nic nezměnilo. Do toho nám tam pomáhá rychlý Kuba Tejnor, který se za mě musí vracet, když se zapomenu v útoku :-).

Fajn, díky za rozhovor a v neděli 6 bodů.
Taky díky a budeme se snažit!

Diskuze

Tabulka

1. PSKC Okříšky 16 89:72 34
2. FBC Štíři České.. 14 88:55 33
3. FBC Sokol Písek 14 91:45 32
4. FK Slovan J. Hradec 14 99:46 29
5. Spartak Pelhřimov B 14 103:66 24
6. FBŠ Jihlava 14 68:69 21
7. FA SEPTA.CZ České.. 16 77:79 20
8. Hippos Žďár n./S B 14 48:87 15
9. Santos Jiskra Třeboň .. 14 47:103 9
10. TJ Sokol Chýnov 16 66:95 8
11. T. J. Sokol Lišov 14 55:114 7

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FBC Štíři České Budějovice B
9:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17010
Posledních 30 dnů: 981 | Posledních 7 dnů: 272 | Poslední den: 24

© 2019 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne