FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Turnaj áčka v Písku a pár slov Josefa Stloukala

Turnaj áčka v Písku a pár slov Josefa Stloukala

Áčko sehrálo v neděli dvě důležitá a těžká utkání v boji o bednu a možnou účast v Divizi. Nejprve porazilo Spartak Pelhřimov 8:4 a následně remizovalo se značně posílenými Štíry 4:4. Jaká je nyní situace před posledním turnajem a jak vidí průběh sezóny trenér Josef Stloukal?

První zápas proti Pelhřimovu byl ve znamení mnoha vyloučení na straně Slovanu, kdy jsme seděli celkem 6x!, kdežto soupeř jen jednou. I tak jsme Spartak po třetinách 2:1, 4:2 a 2:1 porazili a získali důležité tři body. Tou dobou už měli českobudějovičtí Štíři za sebou nečekanou remízu 2:2 s Hippos Žďár nad Sázavou, která nám dávala před vzájemným soubojem jistou psychologickou výhodu, neboť právě Štíři jsou přímým konkurentem našeho celku v tabulce. V reálu však pohledný zápas, který měl vše, skončil smírně 4:4. Průběh utkání si můžete připomenout ve zdařilém on-line přenosu z místa konání.

Aktuálně je situace v Regionální lize pořád nejasná a o to peprnější budou poslední tři turnaje sezóny. První z nich se koná 21. 4. v Dolní Cerekvi a hrají zde týmy z druhé poloviny tabulky. Zajímavější bude další turnaj 28. 4. na Hluboké, kde budou hrát Pelhřimov, Písek a Štíři. Jestliže Písek na tomto turnaji získá plný počet bodů, bude mistrem. Nyní má dva body náskok nad našimi borci a tři body nad Štíry. Žádný z týmů už spolu nehraje. Pakliže alespoň jeden zápas písečtí ztratí, má Slovan šanci na titul. Jestli Sokol Písek obě utkání vyhraje, naši mají šanci už "pouze" na druhé místo a bylo by záhodno obě utkání 4. 5. ve Žďáru nad Sázavou vyhrát, protože Štíři mají pouze jednobodový odstup, počítat se musí ještě s Pelhřimovem a Okříšky, které mají již odehráno, jsou stále na 2. místě se 40 body. Bude to ještě zajímavé!!!

V reakci na pozitivní vývoj sezóny, a šanci na medailové umístění, bude na Vysočinu velmi pravděpodobně vypraven autobus, který je nyní v jednání (dopravce, velikost busu). Veškeré informace o případném výjezdu se zájemci včas dozví. 

Ve vzduchu visí i účast v Divizi, neboť dle informací z ČF má dojít k rozšíření počtu účastníků, a mohlo by se tedy postupovat i z dalších míst Regionální ligy.


Rozhovor s trenérem A týmu Josem Stloukalem
Ahoj Pepo, Jak by jsi zhodnotil dosavadní sezónu A týmu?

Ahoj. Sezónu můžu už teď hodnotit jako vydařenou, daří se nám výsledkově a na hru se dá i dívat.

Kde si vysvětluješ, že nastal zlom, jelikož A tým už 10x v řadě neprohrál a dokonce 9x vyhrál?
Myslím, že nám pomohlo vítězství nad Okříšky. Zápasy před tímto jsme nehráli špatně, ale trochu nám chybělo štěstíčko, a to se k nám v tomto zápase přiklonilo.

Na co se budete chtít zaměřit před posledním turnajem?
Sezóna už se blíží k závěru, nebudeme vymýšlet nic nového, potrénujeme a poslední turnaj si pojedeme užít.

Je něco, co se vám během sezóny povedlo opravdu zlepšit a naopak na čem by měli hráči ještě pracovat?
Zlepšila se disciplína. Nejvíce se musí zapracovat na fyzické kondici.

Jak bys ohodnotil juniory, kteří letos nastupovali ta áčko?
S juniory spokojenost. Mají to letos trochu těžší, loňskou sezónu hráli dorosteneckou soutěž a letos šli hrát rovnou za muže! Klobouk dolů.

Pepo díky a ať se poslední turnaj vydaří.
Taky děkuji.

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31911
Posledních 30 dnů: 430 | Posledních 7 dnů: 107 | Poslední den: 9

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne