FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Poslední velký florbalový víkend za námi

Poslední velký florbalový víkend za námi

Poslední dubnový víkend byl ve znamení velkých florbalových bitev a my Vám přinášíme krátké shrnutí. Ve hře byli elévové, dorostenci, juniorka a zajímal nás i turnaj Regionální ligy na Hluboké. Teď už nás čeká pouze poslední turnaj áčka, který bude v sobotu 4. 5. hostit Žďár nad Sázavou.

Svůj desátý (a poslední) turnaj sehrála obě naše družstva elévů, a to v Milevsku. Po pětizápasové šňůře obdrželi hráčky a hráči zasloužené medaile za účast v Jihočeské lize elévů. Někteří v týmu zůstanou i v další sezóně, ve které kategorii povede nový hlavní trenér, a někteří postoupí do mladších žáků. Všem za reprezentaci Slovanu děkujeme.

Nadstavbový turnaj má zasebou dorost, který akci v Žirovnici pořádal. Na poslední chvíli se omluvila Kaplice (zranění, nemoci a nedostatek hráčů pro konkurenceschopný tým), a tak se utkali pouze tři týmy. Nejprve hráli naši proti Přibyslavi a zvítězili 10:5. Následně stejný tým přehráli i Hippos Žďár nad Sázavou v poměru 19:6. Poslední utkání našich proti Hippos bylo zlatým hřebem dne a na konci se radoval soupeř z výhry 6:4. Naši tak po velmi dlouhé  době utrpěli porážku a museli uznat kvality soupeře. Trenér Jiří Prokýšek to okomentoval takto:"Žďár hrál velmi dobře a držel s námi krok po celý zápas, na což jsme v sezóně nebyli zvyklý. Bohužel jsme udělali pár chyb, které soupeř nekompromisně potrestal a měl i více toho sportovního štěstí. Zápas se musel líbit."

Den po dorostu vyrazili někteří borci hrát i za juniorku, kterou čekal v Písku poslední turnaj. Zde si Slovan díky zisku tří bodů za výhru 8:6 nad Pískem upevnil konečnou druhou pozici za Táborem, který nastřádal ještě o 10 bodů víc. Následná prohra 3:9 se Soběslaví tak radost nezkazila.

Dorostencům i juniorce rovněž děkujeme za reprezentaci jindřichohradeckého florbalu a věříme, že co se elitních soutěží týče, posuneme se v příští sezóně výš. 

Zajímal nás i turnaj Regionální ligy mužů na Hluboké, kde hrál Sokol Písek, který kdyby zde zaváhal, měl by náš elitní tým šanci ještě na první místo v soutěži. Písek sice nejprve rozstřílel Chýnov 14:4, ale pak měl velké problémy s Florbalovou akademií, kterou přetlačil až v čase 44:12 rozdílovým gólem na 5:4. Získal tedy plných 6 bodů a je již k naší smůle jistým mistrem Regionální ligy. Při pohledu na tabulku je jasné, že našemu týmu stačí ke druhému místu získat v sobotu ve Žďáru nad Sázavou alespoň tři body. Na turnaj bude vypraven autobus viz předchozí článek. Bude to třetí bedna???

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 32807
Posledních 30 dnů: 862 | Posledních 7 dnů: 522 | Poslední den: 72

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne