FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Soustředění 2019 - Nová Včelnice

Soustředění 2019 - Nová Včelnice

Již příští neděli 11. srpna začíná další ročník celoklubového soustředění, které se po roční odmlce koná opět v nedaleké Nové Včelnici - v Etynku. Pojďme si připomenout hlavní fakta k této akci, jejíž 8. ročník už klepe na dveře!

Sraz všech účastníků je v neděli 11. srpna ve 14:00 před sportovním areálem Athena, kde se soustředění uskuteční. Konec soustředění je plánován na pátek 16. srpna ve 12:00 na stejném místě.

Ubytování: Sportovní areál Athena Nová Včelnice (pension + ubytovna přímo v areálu)

Strava: Plná penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).

Sportoviště: hala, běžecký tunel, běžecký ovál, travnaté prostory v areálu. Zároveň budeme využívat místní rybník ke koupání a regeneraci.

Co s sebou: Kompletní florbalové vybavení (hokejku, oblečení do haly, sálová obuv), láhev na pití, kartičku pojišťovny, hygienické pomůcky vč. kartáčku na zuby, oblečení na venkovní trénink vč. vhodné obuvi, dále oblečení do přírody (nepromokavou bundu či pláštěnku, pevnou obuv), pyžamo, zábavu pro volný čas – společenské hry, fotbalový míč apod., kapesné dle uvážení, léky z chronické medikace (pokud hráč/ka užívá).

Realizační tým: Jan Beránková (organizátor) Jiří Prokýšek (dorost/junioři), Jakub Šmíd, Marcel Šuranský(starší žáci), Jaroslav Beránek, Taťána Marková, Kateřina Beránková (mladší žáci/elévové), Aneta Slipková (zdravotník)

Kontakt: Mgr. Jana Beránková Tel.: 720 506 056, email: jancabery@seznam.cz

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 32807
Posledních 30 dnů: 862 | Posledních 7 dnů: 522 | Poslední den: 72

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne