FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Víkendové výsledky I. - Tatran Cup 2019

Víkendové výsledky I. - Tatran Cup 2019

První ohlédnutí za víkendovými zápasy, které již naplno startují novou sezónu, bude patřit starším žákům, kteří se vydali do Prahy na tradiční Tatran Cup. Report z výjezdu pořídil trenér Jakub Šmíd.

V sobotu brzo ráno vyrazila čtrnáctičlenná skupina starších žáků do Prahy na tradiční florbalové klání - Tatran cup. Turnaj vždy bereme jako kvalitní přípravu, kde se potkáme jak s lepšími, tak podobně kvalitními týmy jako jsme my.

FK Slovan J. Hradec vs. Tatran White 5:9
Hned po příjezdu nás čekal zápas s Tatranem White, který se skládal z ročníků 2006. Začátek zápasu nás nezastihl v nejlepším rozpoložení a v polovině zápasu jsme prohrávali 1:5. Do druhé poloviny jsme však nastoupili v rozdílném rozpoložení a dokázali skóre dorovnat na 5:5. V koncovce utkání jsme vytvořili několik chyb a soupeři nakonec podlehli. Ovšem návratem zpět do zápasu jsme ukázali, že chceme hrát za jakéhokoliv stavu.

FK Slovan vs. Tatran Red 3:18
Druhý zápas dne byl výsledkově nejhorší z celého turnaje. Musíme si však přiznat, že soupeř byl kvalitou i předváděnou hrou jinde než my. Pozitivum ze zápasu je první polovina, ve které se nám podařilo uhrát přívětivý výsledek 3:6. Ve druhé části hry už soupeř jasně dominoval.

FK Slovan JH vs. Bučis Praha 10:6
Zápas s Bučis byl prvním zápasem nově vytvořené skupiny a třetím zápasem sobotního dne. Tento zápas jsme zvládli systémem start-cíl. Prakticky celý zápas jsme si drželi komfortní náskok 2-3 gólů. Pokaždé když soupeř snížil gólový rozdíl, podařilo se nám přidat další přesné zásahy. Dařilo se nám zároveň i držet herní obraz, kterým jsme se chtěli prezentovat.

FK Slovan JH vs. Tatran White 3:6
V neděli nás od 10 hodin čekal druhý zápas na turnaji s Tatranem White. Všichni jsme měli ještě v živé paměti, jak se nám povedlo dorovnat skóre v sobotním zápase s tímto soupeřem a chtěli jsme utkání zvládnout. Ještě ve druhé části hry jsme drželi těsné vedení 3:2, ovšem je třeba podotknout, že soupeř měl více ze hry a byl florbalovější, což jsme se snažili dorovnat bojovností. Nakonec se Tatranu povedlo zápas otočit. Každopádně jsme si dokázali, že můžeme hrát s každým soupeřem kvalitní zápasy.

FK Slovan JH vs Bučis Praha 4:5
Poslední zápas turnaje se nesl v duchu druhého měření sil s týmem Bučis. Do utkání jsme šli s cílem vyhrát a vykouzlit si na závěr turnaje úsměv na tváři. Po první třetině jsme vedli 1:0. Ve druhé části již začalo padat daleko více gólů a do třetí třetiny se šlo za stavu 4:4. Bohužel v poslední částí už padla pouze jedna branka, a to z hole soupeře. I přes nelichotivou bilanci je třeba říct, že všichni chtěli, až na nějaké výpadky, podat
maximum ze svých sil a snažili se plnit pokyny a hru, kterou se chceme prezentovat.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31945
Posledních 30 dnů: 416 | Posledních 7 dnů: 79 | Poslední den: 7

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne