FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Víkendové výsledky II. - Pohár ČF žen

Víkendové výsledky II. - Pohár ČF žen

Velkým testem pro naše restartované ženské družstvo bylo 1. kolo Poháru Českého florbalu. Skupina E ve které jsme startovali se hrála v Dolní Cerekvi. Narazili jsme na soupeřky ze stejných úrovní soutěží, ale také na extraligové Brno, což byl křest ohněm, zvlášť pro ty hráčky, které zápasů ještě moc neokusily a o to větší si zaslouží uznání.

V sobotu dopoledne vyrazila skupina 9 žen na pohárové utkání prvního kola do Dolní Cerekve. Pro pár holek se jednalo o první zkušenosti s ostrými zápasy.

FK Slovan JH vs. FBŠ Jihlava 16:0
V prvním zápase skupiny bylo znát, že se jedná o úplně první společný zápas našeho týmu. Hráčky soupeře spolu naopak hrají od mladého věku a letos se připravují na první ligu juniorek, to vše bylo na hře znát. Pro naše hráčky se jednalo o tak zvaný kolotoč.

FK Slovan JH vs. Haga Pardubice 4:9
Pardubice hrající také druhou ligu nám byly daleko více vyrovnaným soupeřem. Povedlo se nám dát i pár pěkných gólů. Škoda byla, že jsme naopak laciné góly inkasovali. Tento zápas mohl mít pro nás ještě lepší výsledek než 4:9.

FK Slovan JH vs. Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 5:11
Neděle pro nás odstartovala zápasem proti Světlé, kterou budeme potkávat i v rámci ligové soutěže. Tento zápas byl pro nás nejlepší za celý víkend. Dařili se nám pohledné akce, vsítili jsme několik pěkných gólu a bohužel nastřelili i několik tyček. Bohužel nás opět sráželi velmi lacině inkasované góly stejně jako v zápase s Pardubicemi.

FK Slovan JH vs. Bulldogs Brno 0:28
V posledním zápase pohárové skupiny došlo na souboj s extraligovým týmem Bulldogs Brno. Slovan hrající tento zápas v sedmi hráčích neměl proti kompletním třem lajnám soupeře příliš mnoho šancí. Hráčkám Slovanu již došla síla na větší odpor a výsledek
zápasu tak odpovídá jeho průběhu.

Všechny členky našeho týmu po posledním zápase těšilo, že v zápasech nechaly veškeré úsilí a s týmy z druhé ligy dokázaly hrát vyrovnaná utkání. První dvě ligová utkání čekají družstvo 22. 9. září doma ve sportovní hale

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31945
Posledních 30 dnů: 416 | Posledních 7 dnů: 79 | Poslední den: 7

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne