FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Florbalová škola.. vs FK Slovan J. Hradec

Datum a čas konání: 1.2.2020 09:00

Víkendové výsledky III. - Pohár ČF 2. kolo muži

Víkendové výsledky III. - Pohár ČF 2. kolo muži

Poslední z tria víkendových ohlédnutí je tady. Tentokrát formou rozhovoru s Kryštofem Ille, který byl na palubovce žirovnické haly, kde se hrálo 2. kolo Poháru ČF proti Vysokému Mýtu, které pro nás výsledkově nedopadlo.

Muži A sehráli v sobotu 31. 8.  2. kolo poháru ČF. Bohužel to byl pro letošní sezónu poslední zápas v pohárové soutěži s výsledkem 3:7. Nejen na průběh zápasu s FTC Vysoké Mýto jsme se zeptali jedné ze stálic mužského áčka Kryštofa Illeho.

Kryštofe, jak bys celkově zhodnotil druhé kolo poháru?
Především chci poděkovat klukům, kteří vybojovali postup do druhého kola v Litomyšli a já si mohl díky tomu vůbec druhé kolo zahrát. Jinak jsme do zápasu s Vysokým Mýtem šli s velkým odhodláním se o postup porvat. Kdyby se pár věcí sešlo jinak, mohlo to vyjít.

V čem byl soupeř lepší a jaký faktor rozhodl o prohře z našeho pohledu?
Protihráči nás kombinačně přehrávali. Dokázali se usadit na naší polovině a postupnou kombinací si připravovat zajímavé střelecké situace. My jsme zvolili zónovou obranu, což se ukázalo jako dobrá volba, v případě, že jsme ji do puntíku dodržovali. Bohužel jsme se párkrát nechali vyvést z koncentrace a soupeř okamžitě trestal. Faktory, které rozhodly o konečném výsledku, byly naše slabá produktivita, malý důraz v našem brankovišti a špatná orientace v prostoru před naším brankovištěm a zbytečná vyloučení.

Jak ti vyhovovalo vysoké tempo zápasu?
Co se týče mě osobně, tak já si přesně tyto fyzicky náročné zápasy užívám. Líbí se mi, když má hra spád, vysoké tempo a hraje se do těla. A tak i tento zápas vypadal. O přestávkách mezi třetinami jsem se rozhlížel po spoluhráčích v šatně a nikdo nevypadal, že by fyzicky strádal. Máme mladý tým, který své chybějící zkušenosti musí nahrazovat bojovností a fyzickou připraveností. Průběh sezóny ukáže, kdo se kondiční přípravě věnoval více, a kdo méně.

Letos máme poměrně mladý a dravý tým, jaký na to máš ty pohled?
Na část této otázky jsem vlastně odpověděl v předchozím tématu. Kádr je třeba doplňovat o mladé, perspektivní hráče a nám znovu přesně takoví přibyli. Stejně tak tomu bylo i v předchozí sezóně. Pokud budou mladíci zařazováni po bok zkušenějších hráčů, od kterých si nechají poradit a přiučí se tomu, jakým způsobem se dospělý florbal hraje, bude to klapat. Vtipné mi přijde, že já v 25 letech patřím mezi nejstarší členy družstva. Čas prostě nezastavíš :-).

Za dva týdny začínáme sezónu prvním divizním zápasem, co se dá do té doby ještě zlepšit?
Co je třeba zlepšit jsme si shrnuli hned po konci sobotního utkání. Je třeba se zaměřit na rozehrávku, nacvičení zahrávaní a bránění standartních situací, vypilovaní přesilovek i oslabení. Není toho málo a čeká nás spousta práce. Ale věřím, že mohu tvrdit za nás všechny, že pro zlepšení dosavadních výkonů  s tím spojených výsledků uděláme maximum.

Jaké máš osobní cíle do nové sezóny?
Chci být důležitým členem mužstva, na kterého se budou moct trenéři v jakékoliv situaci spolehnout. Přípravě jsem věnoval značnou část svého volného času a pevně věřím, že se mi to vrátí. Moje myšlenky od sestupu z divize se vždy upínali k brzkému návratu na tuto florbalovou úroveň. Musel jsem si počkat trochu déle, než jsem očekával, ale teď je to tady. Nejdeme si nic užít. Jdeme se rvát. Každý bod do ligové tabulky bude důležitý.

Diskuze

Tabulka

1. Florbalová škola.. 12 96:50 29
2. FbC Písek 13 101:66 28
3. FbC Strakonice 12 81:62 28
4. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 12 108:52 26
5. 1. FbK Tábor 13 78:67 23
6. FK Slovan J. Hradec 13 74:62 22
7. Olymp Florbal 12 68:67 20
8. FBC Štíři České.. 13 89:98 20
9. FBC Rokycany 13 67:95 15
10. FbŠ Bohemians B 13 76:97 10
11. FA SEPTA.CZ České.. 13 65:111 6
12. SK Jiskra Domažlice 13 45:121 1

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
Olymp Florbal
4:5
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 28452
Posledních 30 dnů: 1247 | Posledních 7 dnů: 591 | Poslední den: 49

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne