FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

První hrací víkend je za námi!

První hrací víkend je za námi!

Tři celostátní soutěže, šest zápasů a čtyři výhry. Tak by se dal krátce shrnout dlouho očekávaný start nové ligové sezóny. A-tým vstoupil do Divize nejlépe jak mohl, junioři po těžkém úvodním zápase s Ústím nad Labem dokázali v neděli přehrát Milevsko a dorostenci rovněž nezůstali v České Třebové bez bodů.

Muži A
FK Slovan J.H. vs. FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:7
Hned úvodní zápas Divize C nám přinesl domácí derby s regionálním rivalem z Českých Budějovic. Ve vyhroceném utkání si soupeř brzy vybudoval dvoubrankové vedení, ovšem již od poloviny první třetiny to byl Slovan, který střílel góly, otočil zápas a průběžné vedení si udržel až do konce zápasu. Důležité utkání bohaté na branky i vyloučení tak tým ve žlutých dresech zvládl. 

Olymp Florbal vs. FK Slovan J. Hradec 4:8
V neděli vyrazil mužský tým do Prahy, kde se utkal s Olympem Florbal. Hned v úvodním dějství jsme si díky velkému nasazení a kvalitní rozehrávce, která dělala soupeři problémy vybudovali náskok o tři góly. Ve druhé třetině soupeř změnil taktiku a Slovan měl s touto skutečností problémy. Na začátku třetí části tak bylo skóre utkání již jen o gól - 5:4 pro nás. V těchto těžkých chvíli nás výborně podržel gólman Petr Toman. Závěr utkání patřil opět florbalistům od Vajgaru, kteří přidali ještě tři přesné zásahy a mohli se tak radovat z druhého vítězství za víkend. Velmi důležitý byl krásně trefený „vykíř“ od Ondřeje Stloukala na 6:4 z našeho pohledu. Důležitým strůjcem tohoto vítězství byl navrátilec Jan Procházka, který podal velmi kvalitní výkon.

Junioři
FK Slovan J. Hradec vs. Florbal Ústí 2:26
Hned v úvodním zápase kvalifikace o KB ligu nám soupeř udělil lekci v podobě vysokého brankového přídělu. Je potřeba sportovně uznat kvality soupeře a vrhnout se do další práce. Nicméně kdo ví, jak by vypadal výsledek, kdyby byli k dispozici někteří další hráči základní sestavy, kteří chyběli, a také kdyby se občas štěstí přiklonilo na naši stranu. Tu ukopnutý míček v rozhodující chvíli, tu metr ztráty na balonek, tu špatný odraz. 

FK Slovan J. Hradec vs. FBC Došwich Milevsko 5:4
V nedělním zápase junioři chtěli napravit nepovedený výsledek z úvodního zápasu. V úvodní části se hrálo bez branek. První trefa zápasu padla až v úvodu druhé části z hole soupeře. Během druhé třetiny padli ještě další tři góly, avšak jen jeden v náš prospěch, a tak se šlo do závěrečné třetiny za stavu 3:1 ve prospěch Milevska. Třetí dějství si budou všichni přítomní nějakou chvíli ještě pamatovat. Nejprve v čase 56:21 snížil hostující Václav Křenek na rozdíl jediné branky, hned poté v čase 56:36 dokázal srovnat skóre na 3:3 Martin Novák. Psal se čas 58:11 a Milevsko šlo znovu do vedení a v tuto chvíli to nevypadalo se Slovanem dobře. Přišla poslední minuta a v městské sportovní hale se udál neskutečný závěr zápasu, ve kterém sehrál hlavní roli kapitán týmu Jakub Jindra. Nejprve v čase 59:19 srovnal na 4:4 a za dalších 26 vteřin dokončil obrat gólem na 5:4! Týmový výkon a zápas jako z partesu, to byl mač s Milevskem, které se domu vracelo zklamané.

Dorostenci
Dorostenci doplněni z poloviny staršími žáky vyrazili v sobotu na úvodní zápasy 1. ligy dorostenců do České Třebové.

Snipers Třebíč vs. FK Slovan J. Hradec 4:8
Zhruba do poloviny zápasu se hrál vyrovnaný duel a po necelých šestnácti minutách bylo skóre vyrovnané 2:2. Přibližně od toho okamžiku převzal Slovan otěže zápasu pevně do svých rukou a postupně začal navyšovat své vedení. Do konce utkání už nepovolil soupeři větší odpor a zvítězil na Snipery 8:4!

FK Slovan J. Hradec vs. TJ Laufen Znojmo 1:17
Ve druhém utkání dne dorost jasně nestačil na kvalitního soupeře ze Znojma a výsledek je tak plně vypovídající dění na hřišti. 

Za dva týdny uvidíme, jaké bude naše umístění pro další dvě kola, respektive do jakého koše se díky výsledkům dostaneme. 

Diskuze

Tabulka

1. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 1 15:6 3
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 1 11:2 3
3. FbC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan J. Hradec 1 3:2 3
7. FbC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. FbK Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 35654
Posledních 30 dnů: 272 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 37

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne