FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Víkendové výsledky ve faktech a číslech

Víkendové výsledky ve faktech a číslech

Výživné výsledkové zpravodajství z druhého hracího víkendu sezóny pro Vás sepsal Jakub Šmíd, který obsáhl trip juniorů, domácí představení žen i úvodní zápasy staršího žactva. Rychle číst, další program nás čeká!

JUNIOŘI se vydali na logisticky i herně náročný trip, kdy v sobotu hráli na Chodově a v neděli v Ústí nad Labem.

Florbal Chodov vs. FK Slovan J. Hradec 15:2
V sobotu jsme dokázali i přes značně oslabenou sestavu, co se týče počtu lidí, hrát dvě třetiny s favoritem “vcelku” vyrovnané utkání. Bohužel ve třetí třetině nám došly síly a tím se začali kupit chyby na naší straně, které soupeř dokázal potrestat. Kdybychom zlepšili finální přihrávku a měli více štěstí při střelbě, skóre mohlo vypadat přívětivěji. Nejlepším hráčem utkání byl Filip Kopřiva a pochvalu zaslouží i Matěj Chalupa, který předvedl nejeden důležitý zákrok.

Florbal Ústí vs. FK Slovan J. Hradec 14:1
V neděli jsme do zápasu s Ústím nastupovali s drobnými zdravotními komplikacemi, což se projevilo i na našem horším výkonu oproti sobotě. Dobře hrající soupeř si dokázal vypracovat velký tlak a poměrně jasně nás přehrát.

Komentář hl. trenéra: "Bohužel nás neodcestovalo z “různých důvodů více” a tak do obou utkání nastoupilo jen 12 borců a obě utkání skončila značným brankovým rozdílem. Pochvalu si zaslouží všichni naši hráči kteří i přes nachlazení a zdravotní komplikace na obě utkání odcestovali a dělali vše, co bylo v jejich silách aby reprezentovali náš klub."

Sestava: Chalupa (G), Šustr, Hovorka, Jindra (C), Vettermann, Dítě, Kopřiva, Prokop, Šimek, Šimic, Křenek a Dvořáček

 

ST. ŽÁCI v sobotu vyrazili k prvním zápasům Jihočeské ligy, kde letos startovali ve třetím koši.

FK Slovan J. Hradec vs. TJ Centropen Dačice 2:8
V úvodním zápase jsme nezačali špatně a po polovině utkání vedl náš tým 2:1. Bohužel ve druhé polovině se naše hra naprosto rozpadla a soupeř začal střílet gól za gólem. Konečné skóre je odpovídající především druhé polovině utkání.

FK Slovan J. Hradec vs. FBC Došwich Milevsko – Bílí 7:1
Druhému utkání stržů dal jasný směr utkání již jeho začátek, když jsme již v páté minutě vedli 4:0 a do konce zápasu jsme soupeře do většího tlaku nepustili.

FK Slovan J. Hradec vs. TJ Netolice 1892 Rafani 5:2
Třetí zápas měl podobný průběh jako zápas předchozí. Ještě v první části hry se Slovanu povedlo vybudovat vedení 4:1, na které již soupeř nedokázal reagovat.

Komentář hl. trenéra: "Jsem rád za týmové pojetí a správné nastavení týmu. Škoda zkratu v prvním utkání, herně ovšem máme v úvodu sezón na čem stavět."

Sestava: Karlík (G), Vitoň (G), Hybš, Tunka, Řípa, Dofek, Danyi, Nekola, Hák, Neuman, Štícha, Melichar

 

ŽENY hned na úvod soutěže sehrály domácí turnaj a nevedly si vůbec špatně.

FK Slovan J. Hradec vs. SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B 4:3
Hned v prvním soutěžím zápase dokázaly ženy získat 3 body. Soupeř šel sice do vedení na konci úvodní častí, ovšem od té chvíle začal přidávat branky i náš tým a dovedli jsme tak zápas do vítězného konce.

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vs. FK Slovan J. Hradec 6:4
I druhé utkání se dvě třetiny neslo ve vyrovnaném stylu, bohužel tu třetí gólově jednoznačně opanovaly hráčky soupeře a náš tým tak na úvod sezóny zažil sladkou výhru i hořkost porážky.

Komentář hl. trenéra: "Pro ženy první ligový zápas v této sezóně. Do prvního zápasu, šly hráčky s velkým očekáváním. Do hry daly všechny to nejlepší. V druhém zápase se nám bohužel nepodařilo dorovnat skóre s Českými Budějovicemi."

Sestava: Petráková (G), Matějková, Kenížová, Kaiseršotová, Kupková V., Florková, Asterová, Chvojková, Žoudlíková, Slipková, Kupková K.,

Diskuze

Tabulka

1. TJ Centropen Dačice 4 26:11 12
2. Sklo Bohemia Světlá.. 4 29:14 9
3. FK Slovan Jindřichův.. 4 31:28 7
4. Spartak Pelhřimov 2 12:3 6
5. TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ 2 12:10 3
6. FA SEPTA.CZ České.. 2 9:10 3
7. FbC Písek 2 17:20 1
8. FBC Štíři České.. 2 4:8 0
9. SK Jihlava - Žďár nad.. 2 3:10 0
10. Banes Florbal Soběslav 4 7:36 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan Jindřichův Hradec
FbC Písek
13:13
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29947
Posledních 30 dnů: 1354 | Posledních 7 dnů: 320 | Poslední den: 42

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne