FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Výsledkové shrnutí uplynulého víkendu!

Výsledkové shrnutí uplynulého víkendu!

Hned čtveřici kategorií vyslal Slovan do bojů během uplynulého víkendu. Výsledky a komentáře všech trenérů uvnitř článku!

MUŽI A

FK Slovan J. Hradec vs FbC Rokycany - 4:6

Sobota se ve sportovní hale nesla v duchu neproměňování gólových šancí, o čemž svědčí i poměr střel, který vyzněl 34:18 pro náš tým. Kombinace zbytečných chyb v obraně, špatná produktivita a vysoce efektivní soupeř znamenali první prohru našeho A-týmu v letošní sezóně, které přihlíželo 85 diváků. 

Komentář trenéra:  Mrzí mě mnoho neproměněných šancí na naší straně, kdy se na gól hodně nadřeme a naopak soupeř promění téměř vše - lekce z produktivity. Děkujeme soupeři a divákům.

 

JUNIOŘI

Junioři o víkendu sehráli poslední dva zápasy kvalifikační části KB-ligy. V sobotu se tým Jirky Prokýška vydal do Milevska a v neděli hostil doma Chodov.

FBC Došwich Milevsko vs FK Slovan J. Hradec - 4:5

Junioři dokázali v sobotu navázat na dva týdny staré domácí utkání s Milevskem a zvítězit ve stejném poměru jako v domácím prostředí.

Komentář trenéra: Kvalitní a vyrovnané utkání z obou stran. Soupeř si vypracoval spoustu příležitostí ke skórování, které dokázal pochytat výborně chytající brankář. Ke konci zápasu jsme předvedli velmi bojovný a týmový výkon. Děkujeme soupeři za zápas.

FK Slovan J. Hradec vs FAT PIPE Florbal Chodov - 2:14

Komentář trenéra: Dnešní výkon nenavázal na včerejší utkání v Milevsku. Všude jsme byli druzí, a to se pak proti takovému soupeři těžko hraje. Gratulujeme soupeři a budeme vyhlížet další utkání v 1. lize.

 

DOROSTENCI

Dorostenci se v rámci třetího a čtvrtého kola 1. ligy dorostenců vydali do České Třebové, kde se utkali s týmy FbK Orlicko-Třebovsko a FBŠ Jihlava.

FK Slovan J. Hradec vs FbK Orlicko-Třebovsko 3:8 

Komentář trenéra: První zápas proti domácím jsme začali vyrovnaným výkonem. Povedlo se nám dostat do vedení, ale soupeř zanedlouho stav utkání srovnal. Od obdržené branky jsme byli pod tlakem a soupeř trestal naše chyby. Zpět do utkání jsme se dostali až začátkem třetí třetiny. Bohužel pro nás už nebyl čas na zvrat zápasu.

FK Slovan J. Hradec vs FBŠ Jihlava - 2:4

Komentář trenéra: Do druhého utkání proti Jihlavě jsme vstoupili o něco lépe. Hned od začátku jsme byli lepším týmem a dokázali si vypracovat mnoho šancí, které ovšem neskončili vstřelenou brankou. Určitě do dalších zápasů musíme zapracovat na klidné koncovce. V obranném pásmu nás dokázal soupeř přehrávat, bohužel i přes dobře chytajícího Kubu Kořínka zápas skončil vítězně pro tým z Jihlavy.

 

MLADŠÍ ŽÁCI 

Mlži vyrazili na první letošní ligový turnaj, který hostila nedaleká Soběslav a sezónu odstartovali výborně! Neobdrželi jediný gól a nastříleli jich celkem 22! Což znamená postup do vyššího výkonnostního koše.

FK Slovan J. Hradec vs Soběslav - 4:0

FK Slovan J. Hradec vs Netolice - 5:0

FK Slovan J. Hradec vs Český Krumlov - 13:0

Komentář trenéra: Původně sedmnácti člennou sestavu nám narušila nemoc tak jsme k úvodnímu turnaji odcestovali ve 13 hráčích. Na turnaji jsme se zápas od zápasu zlepšovali a herní projev byl lepší a lepší. Samozřejmě jsem rád, že jsme neobdrželi jediný gól. Těšíme se na další turnaj.

Diskuze

Tabulka

1. TJ Centropen Dačice 4 26:11 12
2. Sklo Bohemia Světlá.. 4 29:14 9
3. FK Slovan Jindřichův.. 4 31:28 7
4. Spartak Pelhřimov 2 12:3 6
5. TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ 2 12:10 3
6. FA SEPTA.CZ České.. 2 9:10 3
7. FbC Písek 2 17:20 1
8. FBC Štíři České.. 2 4:8 0
9. SK Jihlava - Žďár nad.. 2 3:10 0
10. Banes Florbal Soběslav 4 7:36 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan Jindřichův Hradec
FbC Písek
13:13
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29947
Posledních 30 dnů: 1354 | Posledních 7 dnů: 320 | Poslední den: 42

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne