FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

FK Slovan J. Hradec vs 1. FbK Tábor

Datum a čas konání: 19.10.2019 09:00

Výsledkové shrnutí uplynulého víkendu!

Výsledkové shrnutí uplynulého víkendu!

Hned čtveřici kategorií vyslal Slovan do bojů během uplynulého víkendu. Výsledky a komentáře všech trenérů uvnitř článku!

MUŽI A

FK Slovan J. Hradec vs FbC Rokycany - 4:6

Sobota se ve sportovní hale nesla v duchu neproměňování gólových šancí, o čemž svědčí i poměr střel, který vyzněl 34:18 pro náš tým. Kombinace zbytečných chyb v obraně, špatná produktivita a vysoce efektivní soupeř znamenali první prohru našeho A-týmu v letošní sezóně, které přihlíželo 85 diváků. 

Komentář trenéra:  Mrzí mě mnoho neproměněných šancí na naší straně, kdy se na gól hodně nadřeme a naopak soupeř promění téměř vše - lekce z produktivity. Děkujeme soupeři a divákům.

 

JUNIOŘI

Junioři o víkendu sehráli poslední dva zápasy kvalifikační části KB-ligy. V sobotu se tým Jirky Prokýška vydal do Milevska a v neděli hostil doma Chodov.

FBC Došwich Milevsko vs FK Slovan J. Hradec - 4:5

Junioři dokázali v sobotu navázat na dva týdny staré domácí utkání s Milevskem a zvítězit ve stejném poměru jako v domácím prostředí.

Komentář trenéra: Kvalitní a vyrovnané utkání z obou stran. Soupeř si vypracoval spoustu příležitostí ke skórování, které dokázal pochytat výborně chytající brankář. Ke konci zápasu jsme předvedli velmi bojovný a týmový výkon. Děkujeme soupeři za zápas.

FK Slovan J. Hradec vs FAT PIPE Florbal Chodov - 2:14

Komentář trenéra: Dnešní výkon nenavázal na včerejší utkání v Milevsku. Všude jsme byli druzí, a to se pak proti takovému soupeři těžko hraje. Gratulujeme soupeři a budeme vyhlížet další utkání v 1. lize.

 

DOROSTENCI

Dorostenci se v rámci třetího a čtvrtého kola 1. ligy dorostenců vydali do České Třebové, kde se utkali s týmy FbK Orlicko-Třebovsko a FBŠ Jihlava.

FK Slovan J. Hradec vs FbK Orlicko-Třebovsko 3:8 

Komentář trenéra: První zápas proti domácím jsme začali vyrovnaným výkonem. Povedlo se nám dostat do vedení, ale soupeř zanedlouho stav utkání srovnal. Od obdržené branky jsme byli pod tlakem a soupeř trestal naše chyby. Zpět do utkání jsme se dostali až začátkem třetí třetiny. Bohužel pro nás už nebyl čas na zvrat zápasu.

FK Slovan J. Hradec vs FBŠ Jihlava - 2:4

Komentář trenéra: Do druhého utkání proti Jihlavě jsme vstoupili o něco lépe. Hned od začátku jsme byli lepším týmem a dokázali si vypracovat mnoho šancí, které ovšem neskončili vstřelenou brankou. Určitě do dalších zápasů musíme zapracovat na klidné koncovce. V obranném pásmu nás dokázal soupeř přehrávat, bohužel i přes dobře chytajícího Kubu Kořínka zápas skončil vítězně pro tým z Jihlavy.

 

MLADŠÍ ŽÁCI 

Mlži vyrazili na první letošní ligový turnaj, který hostila nedaleká Soběslav a sezónu odstartovali výborně! Neobdrželi jediný gól a nastříleli jich celkem 22! Což znamená postup do vyššího výkonnostního koše.

FK Slovan J. Hradec vs Soběslav - 4:0

FK Slovan J. Hradec vs Netolice - 5:0

FK Slovan J. Hradec vs Český Krumlov - 13:0

Komentář trenéra: Původně sedmnácti člennou sestavu nám narušila nemoc tak jsme k úvodnímu turnaji odcestovali ve 13 hráčích. Na turnaji jsme se zápas od zápasu zlepšovali a herní projev byl lepší a lepší. Samozřejmě jsem rád, že jsme neobdrželi jediný gól. Těšíme se na další turnaj.

Diskuze

Tabulka

1. FbC Strakonice 3 28:10 9
2. FbC Písek 3 30:20 9
3. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 3 25:16 6
4. FK Slovan J. Hradec 3 25:17 6
5. Florbalová škola.. 2 9:5 6
6. 1. FbK Tábor 3 22:20 3
7. Olymp Florbal 2 12:13 3
8. FBC Rokycany 3 15:21 3
9. FbŠ Bohemians B 3 15:23 3
10. FBC Štíři České.. 3 17:26 3
11. SK Jiskra Domažlice 3 8:19 0
12. FA SEPTA.CZ České.. 3 16:32 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FBC Rokycany
4:6
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23410
Posledních 30 dnů: 1611 | Posledních 7 dnů: 417 | Poslední den: 94

© 2019 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne