FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

FK Slovan Jindřichův.. vs FA Č. Budějovice B

Datum a čas konání: 15.3.2020 09:00

Béčko veze ze Sezimova Ústí jeden bod

Béčko veze ze Sezimova Ústí jeden bod

V sobotu odehrála mužská záloha svůj první letošní turnaj v rámci Jihočeské ligy. V Sezimově Ústí se béčko utkalo s Dačicemi (3:3) a Táborem (6:8). Z prvního výjezdu tak vezeme jeden bodík.

Ve žlutých dresech se představilo 13 borců, tedy tři kompletní útoky a dvě obrany, kterým kryl záda David Tetiva. Na florbalová kolbiště se vrátili Jan Šramhauser a Jakub Florek, na zkušenou jel i junior Jaromír Žák. Ačkoliv první střela na bránu skončila v naší síti, nebyl důvod k panice, neboť všem Slovanům je jasné, že tento jev se čas od času v našem oddíle stane :-). Netrvalo to dlouho a ve 4. minutě srovnal Jan Holoubek, který dal tušit, že načíná další střeleckou sezónu. Agilní Kubek však do konce první třetiny zvýšil na 2:1 pro svůj tým. Naše hra si pomalu sedala, protože tréninkové a herní manko je neoddiskutovatelné, leč je zmírňováno zkušenostmi hráčů v sestavě. Ve druhé části padla pouze jedna branka, a to z hole Jakuba Pavláta, 2:2. Ovar se jal slavit branku i ve třetí části, kdy po přihrávce Jakuba Mrkvičky zvýšil na 3:2. Čas plynul a místo tlaku a další kýžené branky však přišlo vyrovnání, kdy nepokryté duo Kubek-Černý srovnalo na 3:3. Bod dobrý, ale vzhledem k zápasu, počtu šancí a počtu hráčů soupeře (6+1) jsme čekali více.

Gólově bohatší bylo druhé utkání proti Táboru, za nějž nastoupili dva divizní hráči. První třetina se nám vůbec nepovedla a prohráli jsme ji 1:5. Kde kdo si myslel, že je po zápase. Vteřinu před koncem první třetiny zahrál obránce soupeře vcelku zbytečně vysokou holí a nabídl tak zkraje druhé části výhodu přesilové hry našemu týmu. Tu za 20 sekund využil po nahrávce Mrkvičky Holický. Za necelé dvě minuty opět zaúřadoval Jan Holoubek a bylo to 3:5. Po dvou ubráněných oslabeních (Holoubek - držení, Šmíd - blokování hole) přiblížil Slovan vyrování Jakub Mrkvička, který snižil na 4:5. Už už to vypadalo, že vyrovnání přijde a Hradec vstane z mrtvých, ale chyba ve 29. minutě znamenala opětovné vedení Tábora 6:4. Totožná situace se opakovala ve třetí třetině. Po obdržené brance na 4:7 se probudil i Roman Aster a po následném time-outu také podruhé Jan Holoubek. 6:7 a tři a půl minuty do konce zápasu. Buď anebo, buď dáš nebo dostaneš...tentokrát jsme dostali. V čase 43:29 Vodrážka pečetil vítězství svého celku 8:6. 

Bodový účet bude moci béčko vylepšit za tři týdny ve Strakonicích, kde se utká s Rytíři z Frymburku a Sokolem Vodňany.

Diskuze

Tabulka

1. FbC Písek B 4 38:17 10
2. 1. FbK Tábor B 4 33:27 9
3. SKP České Budějovice 4 29:24 6
4. FBC Sokol Vodňany 4 29:26 6
5. TJ Centropen Dačice B 4 19:19 5
6. FK Slovan Jindřichův.. 4 26:24 4
7. FBC Rytíři Frymburk 4 18:30 3
8. FA Č. Budějovice B 4 15:40 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Rytíři Frymburk
FK Slovan Jindřichův Hradec B
3:12
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29947
Posledních 30 dnů: 1354 | Posledních 7 dnů: 320 | Poslední den: 42

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne