FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Neděle v duchu derby!

Neděle v duchu derby!

Jeden den, dva týmy a hned čtyři derby. Muži-B sehrají netradičně hned tři domácí utkání a Muži-A se po týdnu opět představí doma.

MUŽI A

Neděle|MSH J. Hradec|18:00| FK Slovan J. Hradec vs FbC Strakonice

Áčko má na svém kontě momentálně 17 bodů a patří mu 5. místo. Náš soupeř se náchází na prvním místě tabulky se ziskem 22 bodů. Áčko po sérii čtyř výher v řadě minulou nědeli prohrálo s Plzní a pátou vyhru v řadě již nepřidalo. V neděli se budeme chtít uričtě dostat zpátky na vítěznou vlnu. Souboj proti Strakonicím určitě nabídne zajímavý a pestrý florbalový zážitek. Nejproduktivnějším hráčem našeho týmu je stále Ondřej Šimek, která má na svém kontě již 22 bodů za 12 vstřelených gólů a 10 gólových asistencí. Nejproduktivnější hráč Strakonic je Karel Šavrda, který vstřelil 10 gólů a na 13 přihrál. Zajímavé je procento úspěšnosti zakončení. Náš tým má úspěšnost zakončení 21,54% což nás řadí na 3. místo v naší divizi. Strakonice se řadí na 7. pozici s úspěšností 19,16%. Náš tým vyslal zatím na branku soupeře 246 střel což nás řadí až na 7. místo v této činnosti naopak soupeř má na svém kontě již 308 střel a řadí se na 3. místo. Nedělní derby tak uričtě nabídne zajímavé měření sil.

Svůj komentář k derby se Strakonicemi poskytl Vojta Koutný: V neděli k nám dorazí bezpochyby velice kvalitní soupeř z vrcholu tabulky. Fbc Strakonice je dobrý tým se zkušenostmi z národní ligy. Očekáváme těžké a vyrovnané utkání, ale rozhodně nebudeme před soupeřem sklánět hlavy a nedáme metr hřiště zadarmo! Věřím, že náš kádr podá opět skvělý týmový výkon, jako tomu bylo v předchozích zápasech a potěší domácí fanoušky rychlým a kvalitním florbalem.
Tímto bych vás rád pozval na nedělní podvečer do sportovní haly. Dorazte nás podpořit a v čele s Ultras vytvořit dobrou kulisu tomuto domácímu utkání!

 

MUŽI B

Mužskou zálohu čekají v neděli z důvodu lichého počtu účastníků hned tři utkání a bude se jednat o trojici jihočeských derby. 

Neděle|MSH J. Hradec|9:00| FK Slovan J. Hradec vs TJ Centropen Dačice B

Neděle|MSH J. Hradec|14:30| FK Slovan J. Hradec vs 1. FbK Tábor B

Neděle|MSH J. Hradec|16:00| FK Slovan J. Hradec vs FbC Písek B

Našemu béčku patří po šesti odehraných zápasech 5. místo se ziskem 7. bodů. Nejproduktivnějším hráčem našeho týmu je veterán Roman Aster se ziskem 12. bodů. Podíváme-li se na naše soupeře tak Dačice se nachází na 4. místě se ziskem 9. bodů. Poslední měření sil mezi Slovanem a Dačicemi dopadlo 2:2. Tábor je momentálně v tabulce na 2. místě ase ziskem 15. bodů. Náš poslední soupeř Písek vede tabulku Jihočeské ligy se zisem 16. bodů. S Písekme se naše béčko utká poprvé v sezóně.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31399
Posledních 30 dnů: 510 | Posledních 7 dnů: 115 | Poslední den: 17

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne