Příští zápas

FBC Rokycany vs FK Slovan J. Hradec

Datum a čas konání: 14.12.2019 09:00

Áčko padlo až v závěru

Se Strakonicemi jsme ještě tři minuty před koncem vedli, nakonec však berou všechny body hosté. Áčko tak bohužel prohrálo druhé domácí utkání v řadě.

Průběh utkání:

Začátek utkání zachytili lépe hosté ze Strakonic a prvních 10 minut byli lepším týmem na hřišti. Lepšího úvodu dokázal využít v 9. minutě Šavrda a poslal Strakonice do vedení. Od druhé poloviny první části hry se začala hra vyrovnávat a Slovan se začal dostávat do více šancí. V 15. minutě přišla další hrozba, když byl vyloučen Karel Matějka. Oslabení se povedlo Slovanu ubránit a mohl se tak hnát za vyrovnáním. V 18. minutě dostal balonek do brankoviště Ondřej Šimek, kde se objevil Ondřej Stloukal a poslal balónek mezi tři tyče. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

Do druhé třetiny měli opět lepší vstup hosté ze Strakonic a ve 24. minutě dostali navíc další možnost přesilové hry po vyločení Marcela Šuranského. Přesilovou hru dokázal využít Tomáš Houska a poslal tak Strakonice opět do vedení. Za další 4 minuty bylo skóre utknání vyrovnané. Po nahrávce Ondřeje Šimka dostal míček do branky Jakub Tejnor. Žádná další šance již nebyla do konce druhé třetiny využita a tak se šlo do šaten opět za vyrovnaného stavu.

Ve třetí třetině se Slovanu povedlo zachytit nástup a šel si za třetím gólem. Snaha byla vyslyšena a v 10. minutě předal Jan Procházka před prázdnou branku, kde byl připravený Jakub Tejnor. Slovan se tak poprvé v utkání dostal do vedení. V 16. minutě byl vyloučen Jiří Křesák ze Strakonic a vše tak vypadalo pro Slovan dobře, bohužel opak byl pravdou. Velmi špatně sehraná přesilová hra vyůstila ve vyrovnávající gól Strakonic. Následné psychické rozpoložení vyústilo v další gól Strakonic, které se minutu před koncem utkání dostali do vedení o jediný gól. Bohužel ani následné prodloužení už Slovanu gól nepřineslo a jsme prohráli druhé utkání v řadě.

komentář trenéra domácí: Do utkání jsme měli horší vstup, poté jsme hru vyrovnali a troufnu si říct, že jsme chvíli byli lepším týmem. Na konci jsme se až moc začali strachovat o výsledek, bohužel se projevila naše nezkušenost. Děkuji divákům za vášnivou atmosféru, a soupeři přeji šťastnou cestu domů

komentář trenéra hosté:  I když nám parkety nesvědčí tak jsme se na konci semkli a zápas jsme týmovým výkonem otočili. Děkujeme všem přítomným divákům za vynikající atmosféru za zápas. Příští týden se těšíte dma na Plzeň

sestava FK Slovan:  Toman (G), Stloukal, Cihlář, Ille, Karas, Matějka, Koutný, Šuranský, Procházka, Šimek, Tejnor, Jindra, Pech, Novák