FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Výsledky uplynulého víkendu

Výsledky uplynulého víkendu

Junioři získali první tři body do tabulky první ligy juniorů, mužská záloha získala doma pouze tři body a přípravka si užila dva turnaje v Českých Budějovicích.

JUNIOŘI

FBC Štíři Č. Budějovice vs FK Slovan J. Hradec - 5:6

Počet diváků: 47

Hráč utkání domácí: David Přech

Hráč utkání hosté: Jiří Šustr

Průběh utkání: 

Slované vstoupili do utkání daleko lépe než soupeř z Českých Budějovic a v 10. minutě jsme se dostali do vedení po přesném zásahu Jakuba Píši. Ve 13. minutě nás dostal do dvou gólového vedení Filip Šimek. V první polovině druhé třetiny pokračovala převaha Slovanu a do vedení o tři góly nás dostal hned v úvodu Jan Dítě. Ve 27. minutě dokázal za hosty snížit Patrik Holý. V rozmezí 31. - 34. minuty si nejprve vstřelil vlastní gól Štírský Tibitancl a následně vstřelil další gól Slovanu Martin Novák. Stav utkání byl tak v tu chvíli 1:5. Do konce druhé třetiny vstřelil soupeř ještě dva góly a tak se šlo do šaten za stavu 3:5 pro Slovan. Poslední třetina byla ještě velmi zajímavá. Nejprve snížil Holý na 4:5. Ve 49. minutě zvýšil náskok Slovanu Jakub Jindra. V polovině třetí třetiny dovršil hattrick Patrik Holý a stav utknání byl tak opět pouze o gól. Závěrečný tlak domácích již gól nepřinesl a tak se Slované mohli radovat ze zisku prvních tří bodů do tabulky.

Komentář trenéra domácí: Promíchaná sestava a tréninkové manko se v první polovině projevilo na našem herním projevu. V druhé půli jsme změnili sestavu a byli jsme kvalitnější, ale na body to nestačilo. Gratuluji soupeři k výhře.

Komentář trenéra hosté: Velmi vyrovnané utkání za které soupeři děkujeme. Od začátku zápasu se nám dařilo podat super bojovný a týmový výkon, což dnes rozhodlo.

 

MUŽI-B

FK Slovan J. Hradec vs TJ Centropen Dačice B - 6:4

FK Slovan J. Hradec vs FbC Písek B - 3:4

FK Slovan J. Hradec vs 1. FbK Tábor B -  4:8

Netradičně tři zápasy sehrálo v neděli mužské béčko. Vyhrát se bohužel povedlo jen jediný s Dačicemi. V následujících dvou zápasech trápilo naše hráče zakončení a naopak soupeř dával góly daleko snadněji.

 

PŘÍPRAVKA

Výsledky ligový turnaj

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Č. Budějovice - 1:3

FK Slovan J. Hradec vs FBC Štíři Č. Budějovice Elévky - 2:0

FK Slovan J. Hradec vs FBC Štíři Č. Budějovice 0:2

FK Slovan J. Hradec vs FBC Došwich Milevsko 5:0

Výsledky neligový turnaj

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Č. Budějovice Gepardi - 0:0

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Č. Budějovice Tygříci - 2:1

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Č. Budějovice Lvi - 2:0

 

 Komentář trenéra: Všichni hráči oderháli super zápasy se zájmem o hru a bojovností. Radost mi udělali hráči, kteří nastoupili poprvé a vůbec se při hře neztráceli. Mimořádnou pochvalu zaslouží i gólman Šimon Vrba.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31399
Posledních 30 dnů: 510 | Posledních 7 dnů: 115 | Poslední den: 17

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne