Příští zápas

FBC Rokycany vs FK Slovan J. Hradec

Datum a čas konání: 14.12.2019 09:00

Áčko přivezlo z Domažlic 2 body

Muži-A se v sobotu vydali k nejvzdálenějšímu utkání letošního ročníku divize do Domažlic, odkud si po kolísavém výkonu přivezli pouze dva body.

FK Slovan J. Hradec vs SK Jiskra Domažlice - 3:4 po prodloužení

Počet Střel: 29:37

Počet diváků: 12

Průběh utkání:

Slované zažili asi nejhorší vstup do utkání v letošní sezóně. Hned od začátku naši hráči tvořili chybu za chybou a v útočné hře jsme byli naprosto neefektivní. špatný start do utkání potvrdila situace ze 6. minuty, když chtěl Ondřej Stloukal zabránit přihrávce na volného hráče soupeře v předbrankovém prosotru, ovšem balónek sám srazil za záda Petra Tomana. V 10. minutě trefil ze středu hřiště spojinci soupeřovi branky Roman Aster a míček se odrazil přímo k Ondřeji Šimkovi, který srovnal skóre na 1:1. Ve 12. minutě dostal v předbrankovém prostoru Slovanu příliš mnoho času domácí Holub a zamířil přesně. Domažlice se tak znovu dostali do vedení. Do konce první části již početných 12 diváků další gól nevidělo.

Ve druhé třetině přišlo zlepšení ve hře Slovanu, ovšem trápení v koncvoce z naší strany stále pokračovalo. Bežela 33. minuta a Kryštof Ille usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění. Po minutě oslabení vyrazil Slovan do rychlého útoku na který soupeř reagoval sekáním, síly na hřišti se tak vyrovnali. Neuběhla ani minuta hry a Ondřej Šimek byl faulován v jasné gólové situaci, následovalo tak trestné střílení pro Slovan, kterého se ujal sám faulovaný Šimek. Bohužel jak je již v této sezóně pro Slovan normální, nabídnutou šanci nepromněnil a Domažlice tak stále drželi těsné vedení. Po dalších 11 vteřinách hry už ovšem konečně přišlo srovnání! Přesně mířil Vojta Koutný. Do konce druhé části žádná šance využita nebyla. Před třetí částí tak bylo utkání stále otevřené.

Slovan chtěl ve třetí části hry přidat góly a utkání rozhodnout. Ve 47. minutě se prosadil Kryštof Ille, ovšem následovala velmi smutná situace. Karel Matějka, který si tou dobou odpykával menší trest za vysokou hůl šel slavit gól se spoluhráči na hřiště, následovalo ČK 2 a skoro 7. minut dlouhé oslabení pro Slovan. Nabídnutou příležitost využili Domažlice naštěstí pouze jedenkrát a Slovan byl tak i nadále ve hře o bodový ziskt. V 52. minutě měl další možnost trestného střílení Ondřej Stloukal, bohužel ani tato možnost nebyla využita. Chvíli před koncem třetí části dostal Slovan ještě možnost přesilové hry a standartní situace z velmi zajímavé pozice, bohužel ani tato možnost neskončila rozhodujícím gólem a tak se šlo do prodloužení, ve kterém pokračovala přesilovka Slovanu. Početní výhodu dokázal v čase 61:24 využít Ondřej Stloukal a získal tak druhý bod pro Slovan.

Komentář trenéra domácí: Dnešnímvýkonem jsme si potvrdili, že do soutěže patříme. Celý tým makal na 100%, jediné co nás mrzí, je "nevyužitá" šestiminutová přesilovka. Osobně musím pochválit výkon Martina Andrleho v obraně, nekompromisní zakončení Jana Holuba do pravého rohu a nejvíce výkon gólmana, který nás držel a vychytal mimo jiné dva nájezdy.

Komentář trenéra hosté: Do utkání jsme vstoupili velmi špatně. Od druhé části přišlo zlepšení zejména ve hře směrem dopředu, ovšem šance, které nedáme to je až neuvěřitelné. S dnešní produktivitou se nemůžeme divit, že jsme se po celé utkání takto trápili. Dnes jsme rádi, alespoň za dva body. Děkujeme soupeři za utknání.

Sestava FKS: Toman (G), Ille, Stloukal, Karas, Cihlář, Šuranský, Koutný, Matějka, Šimek, Aster, Tejnor

Další utkání sehraje A-tým v sobotu 30.11. v 18:00 proti FA Septa.cz Č. Budějovice v Českých Budějovicích a v neděli 1.12. se představíme doma proti Olympu Praha od 15:00.