FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Mládežnické výsledky uplynulého víkendu

Mládežnické výsledky uplynulého víkendu

Junioři se v sobotu utkali s Florbal Náchod a v neděli zamířili do Hradce králové. Elévové se v neděli vydali do Tábora k dalšímu turnaji Jihočeské ligy elévů.

JUNIOŘI

Florbal Primátor Náchod vs FK Slovan J. Hradec - 10:7

Branky: 5. Dominik Jansa, 9. Tomáš Poupa, 11. Dominik Jansa, 15. David Cejnar, 18. Marek Svoboda, 23. Lukáš Jirásek, 30. Tomáš Poupa, 37. Tomáš Poupa, 51. Dominik Jansa, 57. Dominik Jansa - 12. Jiří Šustr, 16. Jan Šimic, 32. Jan Pech, 33. David Vettermann, 34. Filip Šimek, 36. Jan Pech, 40. Jakub Jindra

Počet diváků: 52

Hráč utkání domácí: Dominik Jansa

Hráč utkání hosté: Jakub Jindra

Komentář trenéra domácí:  Z dobře rozehraného utkání, jsme díky 10 minutám hrůzy udělali z utkání pěknou kovbojku. Jsem rád, že kluci ve třetí třetině se dokázali dostat v hlavách do utkání a dovést do vítězného konce. Zítra musíme být v zápase po celých 60 minut, abychom mohli opět brát 3 body. Děkuji fantastickým divákům a soupeři za utkání.

Komentář trenéra hosté: První půlku zápasu jsme byli jednoznačně horší díky zbytečným chybám a vyloučením, které doteď nechápu. Zjednodušením hry jsme se dokázali vrátit zpět do zápasu. Bojovný výkon, ale spousta chyb. Gratulujeme soupeři

 

FbC Hradec Králové vs FK Slovan J. Hradec - 19:2

Branky: 1. Radim Kunart, 2. Filip Nerad, 6. Max Kuštan, 9. Filip Nerad, 11. Lukáš Ranný, 13. Filip Nerad, 14. Filip Nerad, 17. Vojtěch Nosek, 20. Karel Ponča, 23. Ondřej Koleník, 28. Lukáš Ranný, 32. Radim Kunart, 34. Ondřej Vykydal, 38. Ondřej Vykydal, 47. Max Kuštan, 48. Ondřej Vykydal, 53. Vojtěch Nosek, 56. Ondřej Koleník, 56. Michal Martinek - 8. David Vettermann, 51. David Vettermann

Počet diváků: 25

Hráč utkání domácí: Filip Nerad

Hráč utkání hosté: Matěj Chalupa

Komentář trenéra hostů: Od začátku zápasu byl soupeř střelecky aktivnější a dokázal proměnit "skoro" každou střelu. Gratulujeme a děkujeme.

Komentář trenéra domácí:  "Soupeř přijel poražený už před zápasem a dle toho zápas vypadal. Jsem rád, že oproti předchozím zápasům jsme zvládli první třetinu a zápas odehráli bez výrazných výpadků. Soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů."

 

ELÉVOVÉ

Tým Unga

FK Slovan J. Hradec vs 1. Fbk Tábor - Zelené Mamby - 2:2

FK Slovan J. Hradec vs FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - 1:2

FK Slovan J. Hradec vs 1. Fbk Tábor - Bílí Medvědi - 0:4

FK Slovan J. Hradec vs FK Slovan J. Hradec Gammal - 3:2

Tým Gammal

FK Slovan J. Hradec vs FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - 2:1

FK Slovan J. Hradec vs 1. Fbk Tábor - Bílí Medvědi - 6:2

FK Slovan J. Hradec vs 1. Fbk Tábor - Zelené Mamby - 2:4

FK Slovan J. Hradec vs FK Slovan J. Hradec Unga - 2:3

Komentář trenéra: Odehráli jsme povedené zápasy, kde je u obou týmů určitě vidět neustálé zlepšování oproti začátku sezóny. Jsem rád, že se nám daří hrát více na balonku. Hráče turnaj bavil a to je si myslím to nejdůležitější!

 

 

 

 

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31399
Posledních 30 dnů: 510 | Posledních 7 dnů: 115 | Poslední den: 17

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne