FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Divize vstoupí do druhé poloviny

Divize vstoupí do druhé poloviny

Divize o víkendu vstupuje do své druhé poloviny a náš A-tým čekají o nadcházejícím víkendu hned dvě utkání. V sobotu cestujeme do Českých Budějovic, kde se utkáme s FA SEPTA.CZ České Budějovice a v neděli přivítáme na domácí půdě Olymp Praha.

NeděleTJ Lokomotiva Č. Budějovice|18:00| FA SEPTA.CZ České Budějovice vs FK Slovan J. Hradec 

První zápas se soupeřem z Českých Budějovic dopadl lépe pro Slovan. Na domácí půdě jsme dokázali zvítězit poměrem 13:7. V tomto utkání zaznamenali hned dva hráči Slovanu 5 kanadských bodů. Marcel Šuranský i Jakub Tejnor vstřelili shodně 4 góly a připasali si 1 asistenci. Momentálně však vede kanadské bodování Slovanu Ondřej Šimek s 26 body. Nejproduktivnějšími hráči soupeře jsou v polovině soutěže Jakub Malecha a Martin Hrmo, kteří mají na svém kontě shodně 15 bodů. Náš sobotní soupeř se momentálně nachází na 11. pozici se ziskem 6 bodů. Slovan je aktuálně na 7.  místě se ziskem 19 bodů. Jak dopadne druhé měření těchto celků se dozvíme již v sobotu večer. Pokud se nechystáte přímo do Českých Budějovic můžete utkání sledovat pomocí online přenosu .

MSH J. Hradec|15:00|FK Slovan J. Hradec vs Olymp Praha

V neděli nás čeká Olymp Praha, kterého jsme dokázali v úvodním utkání dokázali porazit 8:4. V tomto utkání se bodově představil Jan Procházka, který nastřílel hatrick a přidal 2 asistence. Další 4 body přidal Ondřej Šimek, který zaznemal 2 góly a 2 asistence. Nejproduktivnějším hráčem soupeře je Ivan Petr, který zatím nasbíral 15 kanadských bodů. Olymp se momentálně nachází na 8. místě se 14 body. Jak dopadne druhé utkání s Olympem se dozvíme již na první adventní neděli v 15:00.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 31399
Posledních 30 dnů: 510 | Posledních 7 dnů: 115 | Poslední den: 17

© 2020 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne