Příští zápas

FBC Rokycany vs FK Slovan J. Hradec

Datum a čas konání: 14.12.2019 09:00

Áčko z víkendu vytěžilo 3 body

Áčko v Českých Budějovicích nadělilo "desítku" a doma prohrálo o gól s Olympem Praha.

FA Septa.cz České Budějovice vs FK Slovan J. Hradec - 4:10

Branky: 33. Tomáš Holický, 43. Jakub Malecha, 56. Libor Nápravník, 56. Hynek Štencl - 3. Vojtěch Koutný, 13. Jakub Jindra, 19. Ondřej Stloukal, 24. Ondřej Šimek, 35. Jakub Tejnor, 40. Jakub Jindra, 45. Marcel Šuranský, 51. Jakub Jindra, 52. Ondřej Šimek, 59. Ondřej Stloukal

Počet Střel: 30:55

Počet diváků: 18

Hráč utkání hosté: Kryštof Ille

Průběh utkání:

Celkem poklidné utkání zažilo áčko v sobotu v Českých budějovicích. Od začátku utkání měl Slovan na hřišti převahu a prosazoval se i gólově. Skóre utkání otevřel ve 3. minutě Vojta Koutný. Na další gól jsme čekali do 13. minuty, kdy kombinaci dvou juniorů Hovorky a Jindry zakončil druhý jmenovaný. Minutu před koncem úvodní části přidal třetí přesný zásah Jan Cihlář za asistence Ondřeje Stloukala.

Druhá třetina začala pro Slovan opět ideálně. Ve 24. minutě přidal čtvrtou branku Slovanu Ondřej Šimek. Ve 33. minutě snižoval ze standartní situace domácí Tomáš Holický, ovšem Slovan nenechal nic náhodě a do konce druhé části navýšili vedení postupně Jakubové Tejnor a Jindra. Do šaten se tak šlo za stavu 1:6.

Na začátku třetí části snižil na 2:6 Českobudějovický Jakub Malecha. Za minutu a půl ovšem přidal další přesnou trefu Slovanu Marcel Šuranský. Zhruba v polovině utkání následoval 8 a 9 gól Slovavu. Nejprve dovršil hattrick Jakub Jindra a následně se prosadil Ondřej Šimek. V následujícím průběhu hry byli nejprve současně posláni na trestnou lavici hostující Vojtěch Koutný a domácí Lukáš Tancer. Po 10. vteřinách hry byl za nedovolené bránění odeslán na trestnou lavici Jakub Jindra a Slovan tak hrál ve třech. Nabídnutou výhodu dokázal soupeř využít. Ihned po vhazování se v našem obraném pásmu dostal k balónku Hynek Štencl, který vstřelil další branku domácích. Závěr utkání však patřil opět Slovanu. Posvátný desátý gól vstřelil Ondřej Stloukal a završil tak povedené utkání našeho týmu.

Komentář trenéra hostů:  Desítka natočená, až na některé pasáže celkem klidný vývoj pro nás. Jsem rád, že se nám povedlo zapojit všechny hráče. Pochvalu zaslouží dnes hlavně junioři Kuba Jindra a Vítek Hovorka. Děkujeme fanouškům a soupeři za utkání!

Komentář trenéra domácí: Toto utkání se nám od začátku nepovedlo. Ačkoliv herní obraz nebyl nejhorší totálně jsme selhaly v koncovce. Pak už se to jen nabalovalo a v podstatě dneska všechno proti nám,,, Kdybychom dnes podpalovali benzin, tak nám stejně nechytne...

Sestava FKS: Toman, Stloukal, Cihlář, Koutný, Šuranský, Ille, Hovorka, Šimek, Tejnor, Jindra, Pech, Mach, Šustr

FK Slovan J. Hradec Olymp Florbal - 4:5

Branky: 6. Ondřej Stloukal, 10. Kryštof Ille, 18. Ondřej Šimek, 36. Jan Procházka - 1. Jakub Jareš, 4. Ivan Petr, 7. Dan Moravec, 16. Ivan Petr, 46. Ivan Petr

Počet Střel: 39:25

Počet diváků: 85

Hráč utkání domácí: Vít Hovorka

Hráč utkání hosté: Ivan Petr

Nedělní utkání nezačalo pro Slovan vůbec ideálně. Hned první střela hostů skončila za zády Petra Tomana. Ve 3. minutě bylo ještě hůře. Jan Procházka vypichoval balónek z brankové čáry, ovšem podle sudích stál v malém brankovišti a bylo tak nařízené trestné střílení, které hostující Ivan Petr proměnil. V 6. minutě snížil Ondřej Stloukal. Bohužel o minutu později využili hráči Olympu další chyby v naší obraně a Jakub Jareš vrátil Olympu vedení o dva góly. V 10 minutě dokázal opět snižit Kryštof Ille za asistence Marcela Šuranského. Bohužel pro Slovan opět se opakovala situace z úvodní branky. Soupeř si vzal zpět vedení o dvě branky. V závěru úvodní části dokázal ještě snížit Ondřej Šimek a po první části tak Olymp vedl o gól.

Ve druhé časti se zlepšila hra Slovanu převážně na obranné polovině a také jsme již neměli tolik nevynucených ztrát jako v první třetině. Gólově jsme se ovšem dokázali prosadit pouze jednou z dorážky ve 36. minutě přesně mířil Jan Procházka. Žádný jiný gól jsme již neviděli a po druhé části bylo tak skóre 4:4.

Třetí třetina začala v solidním tempu a oba týmy chtěli vstřelit pátou branku. Byl to Olymp, kterému se povedlo vstřelit vedoucí gól. Ve 46. minutě se Václav Lauda dostal do zakončení a trefil přesně. S ubývajícím časem se Slovan tlačil více a více do zakončení, ovšem žádná střela se ne a ne uchytit gólově. V čase 57:33 přišla obrovská šance pro Slovan v podobě tretného střílení. Nájezdu je ujal Jan Procházka, který ovšem na gólaman hostí nevyzrál. Bohužel ani záverečná hra v šesti lidech Slovanu již gól nepřinesla a ze zisku tří bodů se tak radovali hosté z Olympu.

Komentář trenéra hostů:  Tvrdá, ale férová hra. Z naší strany v některých momentech značně překombinované, což vedlo ke ztrátám míčku. Jinak stejně jako včera s Bohemkou byly opět ve hře vidět prvky na kterých pracujeme a naše hra se zvedá. Nicméně díky soupeři za odmakaný zápas a prověrku v obraně.

Komentář trenéra domácí: Nepovedený vstup do utkání, mnoho neproměněných šancí a naše chyby nabídnuté soupeři nás stály utkání. Škoda. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.

Sestava FKS: Toman, Stloukal, Cihlář, Matějka, Koutný, Šuranský, Ille, Hovorka, Procházka, Šimek, Tejnor, Jindra, Karas, Pech, Mach