FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Mládežnické ohlédnutí

Junioři sehráli dvě utkání v domácím prostředí. Dorostenci doplněni z velké části o starší žáky se představili v Třebíči a mladší žáci se představili v Českých Budějovicích.

JUNIOŘI

FK Slovan J. Hradec vs Panthers Otrokovice - 7:6 po prodloužení

Branky:  20. Jan Dítě, 34. Jan Šimic, 37. Jakub Píša, 40. Jakub Jindra, 46. Jakub Píša, 47. Jan Pech, 61. Jakub Píša - 14. Radim Jančík, 15. Ondřej Malý, 36. Pavel Malošík, 48. Jan Michálek, 50. Jan Michálek, 51. Ondřej Malý

Počet Střel: 16:22

Počet diváků: 30

Hráč utkání hosté: Jan Vorálek

Hráč utkání domácí: Vít Hovorka

Průběh utkání:

V průběhu úvodní části hry se dostal soupeř z Otrokovic do vedení 2:0. Slované dokázali ještě do konce úvodní třetiny snížit, když půl minuty před koncem třetiny skóroval Jan Dítě.

Prostřední část hry byla pro Slovan ještě zajímavější. Nejprve ve 34. minutě vyrovnal Jirka Šustr. Ve 36. minutě sice dokázali ještě jednou Otrokovice odskočit do vedení, když využili přesilovou hru. Následně se prosadili do konce třetiny ještě Kubové Píša a Jindra. Slovan si tak odnesl do přestávky před poslední částí hry jednogólový náskok.

Stejně jako do druhé třetiny, tak i do třetí se povedlo lépe vstoupit Slovanu. V rozmezí 46 a 47 minuty se nejprve prosadil Kuba Píša a následně Honza Pech. V tu chvíli svítil v hale výsledek 6:3 a nic nenapovídalo skutečnosti, že by Otrokovice mohli ještě vzdorovat. Opak byl ovšem pravdou a v 51. minutě byl stav utkání již 6:6. Jelikož se do konce třetí třetiny nerozhodlo, následovalo prosloužení. Nastavený čas netrval nikterak dlouho. V čase 60:45 vystřelil bod navíc pro Slovan Jakub Píša.

Komentář trenéra domácí: Od začátku zápasu super týmový a bojovný výkon. Dokázali jsme proměnit šance a dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři a divákům.

Komentář trenéra hosté: Dneska jsme v maximálním nasazení hráli tak posledních zhruba 5 minut, takže jsme si o tento výsledek koledovali. Díky soupeři za utkání.

FK Slovan J. Hradec vs FBŠ Hummel Hattrick Brno - 3:14

Branky: 22. Filip Šimek, 57. Jan Šimic, 59. Jan Šimic - 6. Martin Umlášek, 8. Tomáš Popovský, 11. Ondřej Koumar, 14. Ondřej Pavlík, 20. Jiří Hájek, 25. Martin Umlášek, 29. Tomáš Popovský, 31. Martin Umlášek, 40. Ondřej Koumar, 40. Martin Umlášek, 49. Albert Klusáček, 49. Ondřej Pavlík, 56. Ondřej Pavlík, 59. Jiří Hájek

Počet Střel: 36:50

Počet diváků: 55

Hráč utkání hosté: Martin Umlášek

Hráč utkání domácí: Jakub Rytíř

Od začátku utkání to byli hráče Hattricku, kteří měli více ze hry a postupně přidávali góly. Hosté vyhráli úvodní třetinu rozdílem 5 gólů. Ve druhé třetině se konečně prosadili i domácí, přesněji Filip Šimek. Ovšem Hattrick stejně jako v první části hry i ve druhé nastřílel 5 gólů a skóre utkání po dvou třetinách tak bylo 1:10.  Ve třetí se tedy utkání už spíše jen dohrávalo. Za Hradec se dvakrát prosadil Jan Šimic. Hattrick se prosadil celkem ještě čtyřikrát a skóre utkání se tak zastavilo na pro Slovan nepřívětivém výsledku 3:14.

Komentář trenéra domácí: Od začátku zápasu jsme měli problém dostat se do tempa. Vázla nám komunikace a pohyb. Zaslouženě vyhrál lepší tým. Děkujeme a gratulujeme soupeři.

Komentář trenéra hosté: Tak jo no, kluci si zastříleli, v první třetině, potom ve druhé, v poslední taky trochu. Nepříjemné pro mě je, že takový zápas mi nic nenapoví o tom, jestli se výkon týmu po včerejšku zlepšil, nebo ne. Děkujeme soupeři.

DOROST

Dorostenci se v sobotu vydali do Žďáru nad Sázavou, kde sehráli další turnaj v rámci první ligy dorostenců. Vzhledem k málemu počtu dorostenců vyrazilo na turnaj hned devět staších žáků, kteří ve vyšší soutěži sbírali zkušenosti.

FK Slovan J. Hradec vs Hippos Žďár nad Sázavou - 0:19

Počet diváků: 34

Komentář trenéra: Hra o třídu s lepším týmem se prokázala už od začátku zápasu. My jsme byli všude pozdě. Konečný výsledek hovoří za vše.

FK Slovan J. Hradec vs FBŠ Jihlava - 2:8

Počet diváků: 21

Branky FKS: Šimek, Dofek

Komentář trenéra: Od začátku jsme hráli vyrovnaný zápas, než soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. Poté už se nedokážeme plně koncentrovat na hru a pro nás zbytečná ztráta bodů.

MLADŠÍ ŽÁCI

Mlži vyrazili v neděli k dalšímu turnaji v rámci Jihočeské ligy mladších žáků, kde se postupně utkali s Blatnou, Meťákem a Milevskem.

FK Slovan J. Hradec vs TJ Sokol Blatná Divočáci - 1:5

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Orange Č. Budějovice - 5:5

FK Slovan J. Hradec vs FBC Došwich Milevsko - Žraloci - 13:2