FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Víkendový souhrn!

O víkendu se do hry zapojilo hned šest kategorií. Elévové a přípravka se představili na domácí půdě. Starší žáci sehráli svá utkání utkání v Třeboni a připsali si tři výhry, dorostenci v Třebíči zaznamenali jednu porážku a jednu remízu. Bez bodů dorazili junioři a muži B.

JUNIOŘI

FK Slovan J. Hradec vs Florbal Primátor Náchod - 4:6

Branky: 20. Marek Svoboda, 24. David Cejnar, 31. Karel Poštolka, 36. Daniel Kříž, 44. Daniel Kříž, 51. Tomáš Poupa - 7. David Vettermann, 11. Martin Novák, 27. David Vettermann, 47. Jan Šimic

Počet Střel: 16:22

Počet diváků: 52

Komentář trenéra J. Prokýška: První třetina z Našeho pohledu suprová, když jsme si dokázali vytvořit tlak a šance. Škoda jen, že jsme si nedokázali pohlídat střelu přes blok pár vteřin do konce. Druhá třetina byla rozlítaná a dostali jsme se pod tlak. Soupeř dokázal otočit skóre i díky Naší “impotenci” před soupeřovou brankou. Třetí třetinu už nám docházely síly k obratu díky malému počtu hráčů a vyloučení, kde se  vlastně rozhodčí nedokázali ani dohodnout jak to bylo.

FK Slovan J. Hradec vs FbC Hradec Králové - 0:9

Branky: 4. Radek Zezulka, 10. David Krása, 11. Michal Rolín, 20. Petr Bartoš, 38. Michal Martinek, 44. Martin Brejtr, 46. Max Kuštan, 51. Petr Bartoš, 60. Michal Martinek; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček

Počet Střel: 10:30

Počet diváků: 57

Komentář trenéra J. Prokýška:  Druhý zápas po dlouhém a únavném čekání v H.K.
Domácí od začátku vyvíjeli obrovský tlak. Valnou většinu první třetiny jsme dokázali jejich pokusy blokovat a odrážet, nicméně dopředu jsme nebyli schopni vytvořit nic kloudného. Ve druhé třetině přišlo výrazné zlepšení a dokázali jsme se dostat i do příležitostí avšak bez úspěchu. Třetí třetina znovu v tlaku domácích kde už Nám začali docházet znovu síly.

Po celý víkend Nás trápila koncovka hlavně kvůli nezkušenosti a zbrklosti některých jedinců a samozřejmě Malý Počet Hráčů.

Všem hráčům, kteří obě utkání odehráli tímto chci poděkovat a zároveň je pochválit za bojovné výkony.

Sestava FKS: Rytíř (G), Novák, Hovorka, Šustr, Pech, Žák, Vettermann, Šimic, Dítě, Dvořáček

DOROSTENCI

FK Slovan J. Hradec vs PSKC Okříšky - 3:13

Branky: 32. Zdeněk Hromádka, 37. Filip Šimek, 45. Filip Šimek - 1. Petr Zajíček, 2. Martin Sviták, 4. Petr Zajíček, 5. Matěj Kutílek, 11. Martin Sviták, 14. Vojtěch Adam, 21. Roman Sedlák, 23. Martin Sviták, 27. Petr Zajíček, 34. Matěj Kutílek, 43. Roman Sedlák, 43. Petr Zajíček, 43. Petr Zajíček

Počet diváků: 21

Komentář trenéra O. Bušty: Zápas proti Okříškám
Dvě třetiny zbytečně zamknutý pod tlakem na naší polovině. Kde si soupeř nahnal dostatečný náskok. Začali jsme hrát až poslení část zápasu, kde se pouze upravilo skóre.

FK Slovan J. Hradec vs Snipers Třebíč - 6:6

Branky: 7. Filip Dvořák, 9. Milan Novák, 9. Lukáš Bartes, 13. Tobiáš Stránský, 36. Vojtěch Jahoda, 43. Adam Svoboda - 7. Petr Vitoň, 17. Zdeněk Hromádka, 23. Jakub Šimek, 25. Jakub Šimek, 31. Zdeněk Hromádka, 38. Filip Šimek

Počet diváků: 37

Komentář trenéra O. Bušty: Začátek zápasu lépe vypadal pro domácí celek. Po podání dobrého týmového výkonu jsme se dostali zpět do zápasu a srovnali skóre. Konec třetí třetiny byl zbytečně vyhrocený, kde došlo i ke zbytečně odpískaným nájezdům. Zápas tak pro nás skončil už tradičním výsledkem 6:6

MUŽI B

FK Slovan J. Hradec vs FbC Písek - 2:10

Branky: 17. František Losos, 17. Tomáš Biskup, 20. Lukáš Teska, 27. Jan Bouček, 37. Tomáš Biskup, 42. Daniel Kučera, 42. Jan Bouček, 42. Daniel Kučera, 44. Jan Bouček, 45. Lukáš Teska - 16. Jan Holoubek, 29. Jakub Šmíd

Počet diváků: 6

FK Slovan J. Hradec vs TJ Centropen Dačice - 3:7

Branky:  18. Jiří Holický, 20. Jakub Tejnor, 22. Stanislav Hodinka - 10. Tomáš Karásek, 26. Tomáš Karásek, 28. Jan Morávek, 30. Jakub Šimánek, 31. Radovan Kubek, 39. Zdeněk Bohuslav, 44. Radovan Kubek

Počet diváků: 11

STARŠÍ ŽÁCI

FK Slovan J. Hradec vs Florbal Banes Soběslav - 6:0

Branky:  6. Jonáš Řípa, 9. Jonáš Řípa, 11. Jan Pecín, 12. Daniel Danyi, 13. Jakub Hybš, 13. Daniel Danyi

Počet diváků: 33

FK Slovan J. Hradec vs TJ Netolice - 7:5

Branky:  14. Milan Velek, 15. Miroslav Smíšek, 16. Tomáš Kříž, 19. Miroslav Smíšek, 25. Matyáš Bohoněk - 2. Tomáš Dofek, 4. Daniel Danyi, 4. Jan Pecín, 7. Jonáš Řípa, 9. Tomáš Dofek, 20. Tomáš Dofek, 25. Tomáš Dofek

Počet diváků: 40

FK Slovan J. Hradec vs FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové - 12:3

Branky:  8. Tomáš Dofek, 9. Vojtěch Hembera, 10. Šimon Melichar, 10. Vojtěch Hembera, 11. Tomáš Dofek, 12. Vojtěch Hembera, 15. Tomáš Dofek, 19. Jonáš Řípa, 21. Hynek Hák, 21. Jonáš Řípa, 24. Tomáš Dofek, 24. Tomáš Dofek - 2. Martin Štefaník, 3. Denis Kutheil, 9. Jan Pikhart

Počet diváků: 105

Komentář trenéra J. Šmída: Až na menší výpadek ve druhé polovině zápasu s Netolice a horší vstup do utkání s Třeboní jsme zvládli celý turnaj odehrát bez větších problémů. Na hráčích bylo vidět že je hra baví a ve spoustě pasážích už byli vidět i kombinační prvky na utočné polovině. Chtěli jsme hrát s balónkem a to se nám většinou dařilo. Pochvalu zaslouží oba mladší žáci Honza Pecín a Vojta Hembera.

ELÉVOVÉ

Tým Unga

FK Slovan J. Hradec vs FK Slovan J. Hradec Gammal - 0:4

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Girls České Budějovice - 3:3

FK Slovan J. Hradec vs TJ Netolice - 2:5

FK Slovan J. Hradec vs FBC Štíři České Budějovice - Zelení - 1:4

Komentář trenéra R. Madara: Mužstvo Ungy na tomto turnaji nezklamalo, i přes uvedené výsledky odehrál tým  vyrovnané utkání. Stejně jako v předchozích turnajích nás trápí slabá střelecká produktivita. Do sestavy týmu Ungaj sme zapojili 5 hráčů věkově patřících do kategorie přípravky.

Sestava FKS: Petr (G), Bulant L., Hanefl, Kubín, Kačer, Šalek D., Frühaufová, Klaubauf, Oupor, Chaloupek

Tým Gammal

FK Slovan J. Hradec vs FK Slovan J. Hradec Unga - 4:0

FK Slovan J. Hradec vs TJ Netolice - 1:4

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák Girls České Budějovice - 7:2

FK Slovan J. Hradec vs FBC Štíři České Budějovice - Zelení - 6:0

Komentář trenéra R. Madara: Na turnaji hrál tým Gammal kombinační florbal a konečně se jim dařilo proměnit brankové příležitosti.

Sestava FKS: Vrba (G), Tichý, Kořínek, Kochwasser, Heřmánek, Yermolayev, Keníž, Čevelík, Hrneček

PŘÍPRAVKA

FK Slovan J. Hradec vs SK Meťák České Budějovice - 2:1

FK Slovan J. Hradec vs FBC Strakonice Červení - 0:4

FK Slovan J. Hradec vs SK FBC Strakonice Bílý - 4:0

FK Slovan J. Hradec vs FBC Rytíři Český Krumlov - 3:2

Komentář trenéra R. Madara: Družstvo přípravky v prvním zápase porazilo mužstvo Meťaku ČB 2:1, ale předvedená hra byla hodně za očekáváním. V druhém utkání nás čekal soupeř že Strakonic (červení). Tento tým je favorit celé soutěže a díky výborným zákrokům našeho brankáře jsme neprohráli vyšším rozdílem. Předposlední zápas s druhým týmem ze Strakonic ( bílí) jsme zvládli na výbornou a výsledek mohl být ještě o pár branek větší. V posledním utkání turnaje jsme po bojovném výkonu všech hráčů vyhráli 3:2 nad Č.Krumlovem. Pochvalu zaslouží všichni hráči za snahu a nasazení v druhé půlce turnaje. Také oba brankáři zachytali výborně. Děkujeme také rodičům za vytvoření výborné  atmosféry.

Sestava FKS: Klaubauf (G), Vrba (G), Bulant O., Chaloupek, Nosil, Dobeš, Šalek D., Kopačka, Komínek, Hanefl, Plášil, Hřebíček J.