FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

A-tým míří do Plzně!

Florbalová škola Plzeň A a FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň, to jsou soupeři našeho áčka pro nadcházející víkend. V domácím prostředí jsme dokázali z těchto dvou utkání vytěžit dva body. Kolik bodů se nám podaří získat na Plzeňské půdě?

SK Jiskra Domažlice 18 1

Poslední dvě utkání odehrál A-tým v domácím prostředí a dokázal vytěžit maximální počet šesti bodů. Nejprve jsme v sobotu porazili FBŠ Boheminas B poměrem 8:5 a v neděli jsme si poradili s béčkem Štírů, které jsem porazili 6:5. Během Následujícího víkendu se utkáme s prvním a druhým týmem tabulky Divize C.

Očekávání trenéra J. Mrkvičky: Čekají nás dva nesmírně těžké zápasy s hlavními kandidáty na postup do vyšší ligy.
V domácích zápasech jsme proti plzeňským týmům vytěžili velmi cenné 2 body za jednu výhru v prodloužení.
Pokud chceme reálně pomýšlet na udržení 5. místa v tabulce a nebudeme se chtít ohlížet na výsledky týmů, které jsou za námi v těsném závěsu, musíme v následujících 3 zápasech jakkoliv bodovat.

sobota|SH ZČU Plzeň|18:30|Florbalová škola Plzeň A vs FK Slovan J. Hradec

Úvodní měření sil mezi Slovanem a Florbalovou školou Plzeň skončilo lépe pro náš A-tým, když jsme dokázali utkání otočit a zvítězit 4:3 po prodloužení. Jednalo se o utkání ve výborném tempu, které jsme dokázali díky týmové hře a troše štěstí otočit a vyhrát. V Plzni nás rozhodně čeká další těžké utkání. Domácí nám budou určitě chtít oplatit porážku z prvního vzájemného utkání. Můžeme se tak těšit na kvalitní a rychlý florbal.

neděle|SH Slavia VŠ Plzeň|10:00|FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň vs FK Slovan J. Hradec

V neděli za necelých 14 hodin čeká áčko další těžké utkání. Slavia Plzeň nás dokázala v domácím prostředí porazit jednoznačně 2:9. Jednalo se tehdy o zápas, který ukázal rozdíl mezi oběma týmy. Slovan bude chtít jistě ukázat, že první utkání bylo výsledkově velmi kruté a nyní bude chtít zahrát daleko lepší a vyrovnanější utkání.