FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Vysoká výhra na závěr!

Poslední utkání sezóny znamenalo pro A-tým domácí utkání proti Domažlicím. sezónu se povedlo áčku uzavřít vysokou výhrou, před slušnou diváckou návštěvou a perfektní atmosférou.

A-TÝM

FK Slovan J. Hradec vs TJ Jiskra Domažlice - 18:4

Branky: 1. Ondřej Šimek, 5. Karel Matějka, 5. Ondřej Šimek, 9. Vít Hovorka, 25. Ondřej Šimek, 29. Ondřej Šimek, 31. Marcel Šuranský, 36. Vojtěch Koutný, 39. Jan Procházka, 41. Jakub Tejnor, 44. Ondřej Šimek, 44. Jan Procházka, 45. Marcel Šuranský, 50. Jakub Tejnor, 54. Jan Procházka, 59. Vojtěch Koutný, 60. Tomáš Karas, 60. Martin Novák - 10. Zdeněk Pivoňka, 26. Jan Tauer, 30. Zdeněk Pivoňka, 54. Jakub Nechoďdomů

Počet Střel: 43:8

Počet diváků: 117

Hráč utkání domácí: Ondřej Šimek

Hráč utkání hosté: Jan Fousek

Průběh utkání:

Slované do utkání vstoupili velmi dobře, již v šesté vteřině hry se prosadil Ondřej Šimek. V průběhu páté minuty se dále prosadil Karel Matějka s Ondřejem Šimkem. V deváté minutě přidal čtvrtou branku Vít Hovorka. V desáté minutě se poprvé v utkání prosadili také hosté, když se trefil Zdeněk Pivoňka. Ve druhé polovině první části měl Slovan ještě k dispozici pětiminutovou přesilovku, kterou ovšem nedokázal využít. Po první třetině tak Slovan vedl 4:1.

Do druhé části šel Slovan s cílem nepolevit a přidat další góly. Jako první se prosadil v páté minutě Ondřej Šimek, který tak zkompletoval hattrick. Na pátou branku Slovanu reagoval za hosty Jan Tauer, který se prosadil minutu po brance Slovanu. Další branku Slovanu přidal v deváté minutě druhé periody opět Ondřej Šimek, ovšem i na tento gól dokázali Domažlice reagovat. V přesilové hře se prosadil hostující Pivoňka. Do konce druhé třetiny se ještě prosadila trojice Marcel Šuranský, Vojta Koutný a Jan Procházka. Slované si tak do šaten odnesli vedení 9:3.

Do třetí části hry šel Slovan s cílem přidat další góly, bavit se hrou a výkonem poděkovat divákům za podporu během celé sezóny. Desátá branka padla hned ve třinácté vteřině třtí části, přesně tentokrát mířil Jakub Tejnor. Za tři minuty přidal další přesný zásah Ondřej Šimek, po pár vteřinách pro změnu mířil přesně Jan Procházka. Další dva přesné zásahy přidal Marcel Šuranský a Jakub Tejnor. Patnáctou trefu přidal Jan Procházka. Následně se prosadili také hosté, čtrvtou branku Domažlic přidal Robert Kubica. Necelé dvě minuty před koncem se prosadil Vojta Koutný. V poslední minutě hry se ještě během deseti vteřin prosadil nejprve Tomáš Karas a závěrečný gól utkání vstřelil Martin Novák. Slovan si tak před parádní diváckou kulisou na závěr sezóny připsal výhru 18:4.

Komentář trenéra domácí: Sladké vítězství na závěr poměrně povedené sezóny. Děkujeme Ultras za podporu během celé sezóny. Soupeři díky za utkání a příjemnou cestu domu.

Komentář trenéra hosté: Utkání na závěr sezóny nám vůbec nevyšlo, soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme za utkání.

Hodnocení V. Koutného: Do nedělního klání jsme nastupovali s chutí užít si poslední zápas sezóny a odměnit domácí fanoušky výhrou. Od úvodu bylo zřejmé, který celek bude diktovat tempo hry a až na pár temných momentů, tomu tak bylo v průběhu celého utkání. Děkuji všem našim příznivcům v čele s Ultras, co dorazili do jindřichohradecké haly vytvořit skvělou atmosféru, za které utkání probíhalo. Podívám-li se na uplynulou sezónu hodnotím ji s naším věkově mladším týmem rozhodně kladně. Přínosným byl loňský postup do divize, který nám zajistil boje o body se zajímavými celky nejen z našeho regionu. Za 5. místem v tabulce vidím plno vyrovnaných utkání, ať už se sladkým, nebo hořkým koncem. Co je důležité, jsou nasbírané zkušenosti a týmový duch, který je v našem kádru rozhodně znát a především za NĚJ klukům děkuju, je to přeci týmový sport!!! Vidím v našem družstvu velký potenciál. Rád bych poděkoval za celý tým našemu nově vzniklému fan klubu Ultras, který s námi cestoval i na venkovní utkání, ať byla kdekoliv.