FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Áčko opět vítězně!

Áčko v sobotu přivítalo v Žirovnici FBŠ Slávii Plzeň. Po bojovném a produktivním utkání vítězíme po třetí v řadě!

Florbal JH vs FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - 10:6

Branky: 5. Filip Šimek, 18. Jan Šimic, 20. Vojtěch Koutný, 22. Jan Šimic, 27. Jakub Tejnor, 35. Patrik Holý, 39. Jakub Jindra, 47. Michal Hřebíček, 47. Jan Šimic, 48. Patrik Holý - 7. Ondřej Kuhajda, 14. Jan Žák, 22. Jan Žák, 23. Jan Žák, 38. Ondřej Baroch, 49. Ondřej Baroch

Počet Střel: 19:26

Počet diváků: 27

Hráč utkání domácí: Patrik Holý

Hráč utkání Hosté: Ondřej Baroch

Průběh utkání:

Do utkání vstoupili lépe domácí Slované, kteří se po pěti minutách hry dostali do vedení zásluhou Filipa Šimka. Vedení Slovanu ovšem netrvalo dlouho, za dvě minuty dokázal srovnat skóre hostující Matěj Soukup. Po vyrovnávací brance to byla Plzeň, která byla tou dobou lepším týmem. Plzeňská aktivita vyústila v další přesný zásah. Ve čtrnácté minutě se prosadil Jan Žák. K vidění byl pohledný a rychlý florbal se šncemi na obou stranách. Jednu ze šancí Slovanu dokázal využít v sedmnácté minutě Jan Šimic a srovnal skóre na 2:2. V čase 18:41 dostal Slovan možnost přesilové hry, kterou půl minuty před závěrečnou sirénou využil Vojtěch Koutný. Úvodní část hry, plná pěkných akcí a obratů tak skončila lépe pro domácí Slovan.

Druhá třetina stejně jako ta první začala ve vysokém tempu. Na první gól prostřední části čekali diváci přesně minutu a šest vteřin. Přesně mířil hostující Jan Žák. Vyrovnaný stav netrval ani minutu a Jan Šimic vrátil vedení zpět na stranu domácích. podobný scénář se opakoval ještě jednou, když ve 23. minutě opět vyrovnal hostující Žák.  Následovali dvě po soubě jdoucí vyloučení na straně domácího Slovanu z čehož plynula třicet vteřin trvající dvojnásobná přesilovná hra pro Plzeň. Tento těžký moment dokázal Slovan výborně ustát a jako odměnou mu byl rychlý únik Jakuba Tejnora, který vrátil vedení zpět na naší stranu. Ve 35. minutě bylo pro domácí ještě lépe, šestou branku vstřelili Patrik Holý. Dvě minuty před koncem třetiny dostal Slovan možnost přesilové hry. Nejprve dokázal hostující Baroch vsítit gól v oslabení, následně však dokázal přesilovou hru využít Jakub Jindra a Slovan si tak po druhé třetině odnášel vedení 7:5.

Úvodní část třetí třetiny patřila jednoznačně Slovanu. V rozmezí minuty a šestnácti vteřin se postupně trefili Michal Hřebíček, Jan Šimic a Patrik Holý. Slované tak směřovali ke třetímu vítězství v řadě. Hosté již do konce utkání dokázali pouze snížit z hole Ondřeje Barocha. Celkové skóre se tak zastavilo na čísle 10:6.

Komentář trenéra domácí: Velice ofenzivní utkání, které jsme zvládli díky proměňování šancí. Kouzlo žirovnické haly opět zafungovalo, připojila se na naši stranu místní štěstěna. Chci poděkovat celému týmu a soupeřům. Přejeme jim šťastnou cestu a uvidíme se v Plzni.

Komentář trenéra hosté: Na šance se nehraje, bohužel. Jinak bychom vezli body. Navíc jsme byli nezvykle nervózní a prali se sami se sebou. Soupeř velice obětavý, produktivní - gratuluji k bodům.