FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Áčko míří do Plzně!

Po vítězném utkání s FBŠ Plzeň nás čeká druhý soupeř z Plzně, tentokráte vyzveme FBŠ ATT Gorily Plzeň.

A-TÝM

Sobota|FBŠ ATT Gorily Plzeň vs Florbal JH|18:00|SH ZČU Plzeň

Gorily z Plzně mají zatím odehrané pouze dvě soutežní utkání. V prvním kole Gorily porazily Spartak Kaplici 11:2. Ve třetím kole náš soupeř přehrál béčko Štírů poměrem 8:3.

V minulé sezóně jsme dokázali Gorily Plzeň porazit v obou soutěžních utkáních. Nejprve v dramatickém utkání u rybníka Vajgar 4:3 po prodloužení, kdy vyrovnávací branka padla až čtrnáct vteřin před koncem třetí části hry, když se prosadil Šimek. Rozhodující gól pak v prodloužení vstřelil Jakub Tejnor.

Ve druhém vzájemném utkání v Plzni jsme již brali plný bodový zisk za vítězství 11:6. V tomto utkání řádilo hlavně duo Šimek - Procházka, kteřé dohromady nastřílelo osm gólů.

V Plzni tedy můžeme očekávat kvalitní a vyrovnané utkání, ve kterém budeme chtít získat čtvrté vítězství v řadě!

Komentář Jana Cihláře: Očekávám vyrovnaný souboj o každý metr plzeňské palubovky. Plzeň bude chtít zúročit výhodu domácího hřiště, my naopak budeme chtít navázat na povedený začátek sezóny a získat důležité body do tabulky.