FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

A-tým z Plzně body nepřivezl

Souboj dvou zatím neporažených týmů se odehrál v sobotu v Plzni. Zápas mezi Gorilami Plzeň a Slovanem dopadl lépe pro domácí, kteří si připsali poměrně jasnou výhru.

FBŠ ATT Gorily Plzeň vs Florbal JH - 11:4

Branky: 2. Daniel Škoula, 15. Petr Torma, 17. Ondřej Budek, 24. Ondřej Budek, 25. Jonáš Janata, 28. Matěj Surák, 34. Ondřej Hlinovský, 36. Tomáš Pour, 38. Matěj Surák, 48. Kryštof Lehečka, 59. Ondřej Hlinovský - 6. Vít Hovorka, 19. Ondřej Stloukal, 26. Filip Kopřiva, 40. Ondřej Stloukal

Počet Střel: 27:17

Počet diváků: 36

Průběh utkání:

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří čekali na první gól do druhé minuty. Po rychlé akci se prosadil Škoula. Po obdržené brance se začali dostávat do hry i Slovnané a několikrát se usadili v útočném pásmu. Postupné zlepšení přineslo vyrovnávající gól, který měl na svědomí Víťa Hovorka. Po vyrovnávajícím gólu se oba týmy střídali na balonku a postupně rozehrávali své útoky. V rozmezí patnácté až sedmnácté minuty dokázali hráči Plzně odskočit na rozdíl dvou gólů, když se prosadili Torma a Budek. Do konce úvodní části dokázal ještě Slovan snížit stav utkání, když se po úniku prosadil Ondra Stloukal.

Do druhé třetiny nastupoval Slovan s výhodou ještě minutovou výhodou přesilové hry, která nám ovšem vůbec nevyšla. Jako by tato přesilová hra naznačila průběh celé druhé třetiny. V čase 23:35 se prosadil Budek, hned po 51 vteřinách zasadil Slovanu další ránu Janta, který zvýšil již na 5:2. Naději pro Slovan vykřesal ve 26. minutě Kopřiva, který dorazil v předbrankovém prostoru míček za záda Motla. Bohužel další snížení od Slovanu již nepřišlo a byli to naopak domácí, kteří přidávali další góly. Postupně se prosadili Surák, Hlinovský, Pour a ještě jendou Surák. V poslední minutě prostřední části hry dokázal ještě vybojovat trestné střílení Michal Hřebíček, které využil Ondra Stloukal. Po druhé třetině měla tak Plzeň náskok pěti gólů.

Ve třetí části hry již bylo na Slovanu vidět zklamání z dosavadního průběhu hry a plno šancí skončilo neproměněno, naopak hráči Plzně posíleni pohodlným náskokem vstřelili ještě dvě branky. Konečné skóre utkání tak vyznělo poměrně jasným výsledkem 11:4 pro Gorily z Plzně.

Šanci na reparát má Slovan hned v sobotu, kdy ve Sportovní hale přivítáme zálohu Štírů z Českých Budějovic.

Komentář trenéra domácí: Utkání, které se muselo líbit. Pěkný výsledek , ale hlavně týmový výkon s nasazením a krásnými góly. Děkujeme divákům za podporu a klukům za dobrou práci! Fajn večer Všem a klukům z JH šťastný návrat na jih.

Komentář trenéra hosté: Dnes soupeř určitě lepším týmem. Nám nešlo a nefungovalo skoro nic. Jeden zápas sezónu nedělá, příště budeme opět připraveni. Děkujeme soupeři za zápas a fans za podporu!