FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Áčko přivítá Štíry B

Áčko přivítá Štíry B

Po čtyřech kolech máme na svém kontě devět bodů za tři výhry a jednu porážku. Nyní nás čeká béčko Štírů z Českých Budějovic.

A-TÝM

Sobota|Florbal JH vs FBC Štíři Č. Budějovice B|16:00|MSH J. Hradec

Štíři mají momentálně stejně jako náš tým odehrané čtyři zápasy, ze kterých vytězili šest bodů. Výhru si připsali v zápasech s Milevskem a Pacovskými Honzíky, naopak porážky přišli od soupeřů z Plzně. 

V loňské sezóně jsme dokázali proti Štírům získat plný počet šesti bodů. Na půdě soupeře jsme v loňské sezóně zapsali výhru 5:7. Domácí utkání se Štíry bylo ještě více napínávé, kdy jsme dokázali zvítězit o jediný gól poměrem 6:5. Loňské výsledky tak jasně ukazují, že se pokaždé jednalo o vyrovnané a napínavé zápasy.

Komentář k utkání Kryštofa Illeho: Když se ohlédneme do předešlé sezony, zjistíme, že jsme v obou zápasech s nadcházejícím soupeřem uspěli. Také jsme předčili Štíry i v konečném pořadí naší divize. Co si vzpomínám, vždy to byly vyhecované zápasy, kdy si hráči nedarovali ani metr palubovky. K tomu všemu bylo vše okořeněné nádechem jihočeského derby. My i soupeř máme za sebou čtyři zápasy, ve kterých jsme získali o jednu výhru více, než náš sobotní soupeř. Českobudějovický tým moc dobře známe a víme, že ho nemůžeme v žádném případě podcenit. Ale máme určité cíle pro tuto sezonu. Jestli je chceme splnit a nebo se jim přiblížit, musíme vyhrávat a jít zápas od zápasu. Náš tým je v tomto ročníku velmi početný. Nikdo nemá místo jisté. Každý o něj musí bojovat. To se pozitivně projevuje hlavně v zápasech, kdy si nikdo nedovolí vynechat jakýkoliv souboj, nikdo si dvakrát nerozmýšlí, jestli se rozběhne k odraženému míčku. V tom je teď naše síla. Ano, po snovém začátku přišla první prohra. Ale prohry tu jsou proto, aby nás poučily, posílily a ne zastavily. My máme svůj cíl, na tom se nic nemění a půjdeme si za ním. Po posledním zápase máme co napravovat. Věřím, že jsme se z chyb poučili. Teď je třeba to ukázat na hřišti. Štíry respektujeme. Jedná se o kvalitní tým, který hraje líbivý florbal. Ale jsme to my, kdo bude diktovat tempo zápasu a odneseme si tři body. Každý z nás pro to udělá maximum. „Přes překážky ke hvězdám!“ Do toho FKS!!!   

 

Diskuze

Tabulka

1. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 1 15:6 3
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 1 11:2 3
3. FbC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan J. Hradec 1 3:2 3
7. FbC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. FbK Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 35654
Posledních 30 dnů: 272 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 37

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne