FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

A-tým před pauzou nestačil na Štíry

A-tým před pauzou nestačil na Štíry

V sobotu sehrálo áčko poslední utkání před nucenou pauzou. Na domácí palubovce jsme přivítali béčko Štírů z Českých Budějovic. Výsledkově jsme celé utkání tahali za kratší konec provazu. Bohužel ani závěrečný tlak již vyrovnání nepřinesl a tak jsme si připsali druhou porážku v řadě.

Florbal JH vs FBC Štíři Č. Budějovice B - 7:8

Branky: 6. Vojtěch Koutný, 11. Tomáš Brožek, 33. Patrik Holý, 38. Ondřej Šimek, 58. Jan Cihlář, 59. Patrik Holý, 60. Vojtěch Koutný - 3. Jiří Koklar, 7. David Caha, 8. David Caha, 18. David Caha, 20. Jakub Vojáček, 28. Petr Žáček, 41. David Camrda, 54. Jakub Vojáček

Počet Střel: 27:18

Hráč utkání domácí: Patrik Holý

Hráč utkání hosté: David Caha

Průběh utkání: 

Hned ve druhé minutě utkání byl vyloučen na dvě minuty domácí Šimek a Štíři nabídku přesilové hry využili po 35 vteřinách, když se prosadil Koklar. Po dvou minutách hry dostal možnost přesilové hry také Slovan, který tuto možnost rovněž využil z hole Koutného. Vyrovnané skóre vydrželo necelou minutu. Štíry poslal do vedení Caha. Třetí gól Štírů přidal po minutě hry rovněž Caha a hosté se tak dostali do vedení o dva góly. Snížení přišlo v 11. minutě, když přesně zamířil domácí Brožek. Bohužel místo srovnání stavu utkání přidali do konce utkání další dva góly hráči Štírů. Nejprve dovršil hattrick Caha a následně se ještě prosadil Vojáček. První třetina tak Slovanu hrubě nevyšla a prohrával 2:5.

Do druhé třetiny vstoupil Slovan o něco lépe s touhou srovnat stav utkání, ovšem byli to opět hosté, kteří ve 28. minutě vstřelili šestou branku. Slované se dokázali prosadit až ve druhé polovině prostřední části hry. Nejprve skóroval Holý a tři minuty před konce druhé třetiny se prosadil ještě Šimek. Po dvou třetinách jsme tak prohrávali o dva góly.

Do třetí třetiny dokázali gólově opět lépe vstoupit hosté. Po půl minutě hry třetí třetiny se prosadil Camrda. V 54. minutě se prosadil ještě Vojáček, stav utkání byl tou dobou již 4:8 ve prospěch Štírů. Slovan se ovšem nevzdával a začal zkoušet hru se šesti hráči na hřišti. V 57. minutě byl vyloučen hostující Caha a Slovan tak dostal ještě možnost přesilové hry, kterou využil Cihlář. Slovan pokračoval v tlaku a hře bez brankáře, která přinesla další dva góly. Postupně se prosadili Patrik Holý a Vojta Koutný. Na vyrovnání již Slovanu nezbyl čas a tak jsme si letos připsali druhou porážku.

Komentář trenéra domácí: Soupeř si vybudoval náskok v první třetině, který urputně držel až do konce. Chybělo nám větší štěstí, dravost a přesnost v zakončení. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu, někdy v červnu?

Komentář trenéra hosté: V první třetině se nám dařila koncovka a vytvořili jsme si dostatečný náskok, který jsme podporovali dobrou obranou. Oceňuji soupeře za super závěr a touhu vyhrát. Vítězství si po 2 letech vážíme a doufám, že jej potvrdíme na domácím hřišti. Děkujeme za zápas a zdravíme Štírskou trojici a Camyho do nemocnice.

Diskuze

Tabulka

1. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 1 15:6 3
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 1 11:2 3
3. FbC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan J. Hradec 1 3:2 3
7. FbC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. FbK Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 35654
Posledních 30 dnů: 272 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 37

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne