FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Přeshraniční výzva

Přeshraniční výzva

Od pondělí se náš klub, lépe řečeno naše mládežnické kategorie mají možnost účastnit přeshraniční soutěže proti Dačicím a Telči.

Společně s Dačicemi a Telčí jsme se rozhodli od pondělí spustit soutěž mezi kategoriemi jednotlivých klubů. Cílem celé soutěže je motivace k pohybu v této pro sport nelehké době. Každá kategorie soutěží sama za sebe, zároveň každý hráč je zodpovědný za týmový výkon stejně jako na hřišti. Soutěž je rovněž zajímavá tím, že proti sobě můžou nastoupit například mladší žáci a junioři. Každá kategorie má ovšem upravenou hodnotu jednoho cviku. Cíl je jasný, každý začíná na stejné startovní čáře a fyzická vyspělost tedy nehraje roli.

Náš klub se navíc rozhodl po skončení soutěže odměnit vždy nejlepšího hráče dané kategorie malým dárkem z nově spuštěného e-shopu :-)

Popis soutěže

Základem celé soutěže je cvik - Jacík, jeho provedení můžete vidět zde. Každá kategorie bude soutěžit za sebe. Každý hráč má denně limit dvou minut, ve kterých se pokusí udělat maximální počet cviků - Jacík. Pro ověření správnosti je důležité natočit během cvičení krátké video (stačí 10 sekund) a zaslat trenérovi své kategorie společně s počet cviků. Vyjímku mají pouze mladší žáci a níže u kterých stačí zaslat pouze počet nikoliv video a místo dvou minut cvičí pouze minutu. Video nebo počet cviků můžete posílat denně v rozmezí 8-21 hodiny. V jinou dobu je hodnota neplatná. Za výhru si připíše každá kategorie do tabulky 2 body a za remízu v daný den jeden bod. 

Soutěžní systém

Celkem 12 družstev se rozdělí do dvou ligových tabulek. V tabulce hraje soutěží každý s každým. Čtyři nejhorší družstva po základní části hrají mezi sebou o umístění. Ostatní postupují do play-off. 

Hrací dny

1. kolo - 11.1. , 2. kolo - 12.1. , 3. kolo - 13.1. , 4. kolo - 14.1. , 5. kolo - 15.1. 

1. kolo Play-off - 18.1. , 2. kolo Play-off - 20.1. , 3, kolo Play-off (finále a duely o umístění) - 22.1.

Kompletní propozice soutěže najdete zde

 

POJĎME SPOLEČNĚ OBSADIT CO NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V TÉTO SOUTĚŽI!

 

Diskuze

Tabulka

1. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 1 15:6 3
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 1 11:2 3
3. FbC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan J. Hradec 1 3:2 3
7. FbC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. FbK Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan J. Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 39251
Posledních 30 dnů: 768 | Posledních 7 dnů: 239 | Poslední den: 96

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne