Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Kvíz: Správné odpovědi - 2.kolo

Podívejte se na správné odpovědi druhého kola kvízu.

1) V jakém ročníku proběhl poprvé výběr soupeřů pro čtvrtfinále extraligy? (1 bod)

Poprvé proběhl výběr soupeřů pro čtvrtfinále v sezóně 2010/2011. Čtvrtfinálové dvojice tehdy byli následující: Tatran Omlux Střešovice vs x3m team SSK Future, FBC Remedicum Ostrava vs FBC Liberec, 1. SC WOOW Vítkovice vs Buldogs Brno, TJ JM Chodov vs BILLY BOY Mladá Boleslav.

2) Jakým výsledkem dopadlo 3. kolo poháru žen mezi Prague Tigers vs FBŠ Bohemians? (2 body)

Utkání se odehrálo 7.10.2020 na palubovce Tigers. V utkání zvítězil tým Boheminas poměrem 2:6.

3) Spoj správně klub a sezónu, ve které vyhrál mužský titul? (2 body)

2013/2014 - 1. SC WOOW Vítkovice (A1), 2014/2015 - Tatran Střešovice (B2) , 2016/2017 - FAT PIPE Florbal Chodov (C3)

4) Co udělá rozhodčí, pokud je hráč v ponechané výhodě zastaven dalším přestupkem na volný úder podobného charakteru? (1 bod)

Rozhodčí podle pravidel florbalu nařídí volný úder za druhý přestupek. Správná odpověď je tedy za A.

5) Balón poskakuje ve velkém brankovišti. Brankář domácích kopne do balónu přímo do běhu spoluhráči a ten balón na vlastní polovině hřiště zpracuje. Co bude následovat? (1 bod)

Hra bude pokračovat. Správná odpověď je A.

6) Koho porazil Tatran Střešovice ve finále extraligy mužů v sezóně 2010/2011? (2 body)

V sezóně 2010/2011 porazil Tatran Střešovice ve finále FBC Remedicum Ostrava. Tatran tehdy v pátém rozhodujícím utkání prohrával po dvou třetinách 2:6. Nakonec dokázal zvítězit 9:8 po prodloužení.

7) Kdo je hlavním trenérem ženského A-týmu 1. SC Tempish Vítkovice? (1 bod)

Hlavním trenérem Ženského A-týmu Vítkovic je Tomáš Martiník. Přesvědčit se můžete zde přímo na stránáck Vítkovic.

8) Jaký je hrací čas jednoho florbalového utkání na akademických hrách? (2 body)

Na Akademických hrách se florbalové zápasy hrají pouze 3x15 minut.

9) Kolik může mít maximálně hráčů na soupisce pro akademické hry jeden tým? (2 body)

Maximální počet hráčů na soupisce pro Akademické hry je 17 hráčů. Propozice pro Akademické hry najdete zde

10) Divizní sezóna 2019/2020 se z důvodu celosvětové pandemie nedohrála, základní část ovšem ukončena byla. Jaké místo obsadil náš A-tým? (1 bod)

Náš A-tým se v minulé sezóně umístil na 5. místě.