FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

FK Slovan Jindřichův.. vs Pacovští Honzíci

Datum a čas konání: 11.9.2021 12:00

Sezóna, která nebyla

Sezóna, která nebyla

Předseda klubu Jiří Holický se rozpovídal o letošní sezóně, restartu sportovních aktivit a informacích k aktuální situaci.

Již řadu měsíců sedá na florbalky prach, zápasové dresy jsou stále v temnotách šatních skříní a pořadatelé zapomněli jak obsluhovat časomíru. Tento smutný fakt nepotkal jen nás florbalisty, všichni víme co se kolem nás děje nebo spíše co všechno normální se neděje. Po velkou část zimy jsme dostávali naděje, teď už víme že byly plané, a sice že bychom mohli začít brzy sportovat. Ale jak to tak vypadá, dle všeho se tak stane nejdříve v některém z jarních měsíců a nikdo neví jaké budou podmínky. Divizní soutěž mužů byla oficiálně odpískána a postupy či sestupy již nehrozí! Tato a všechny ostatní soutěže se rozběhnou jakmile to bude možné a velmi pravděpodobně se odehrají jen některá utkání v květnu či červnu, abychom úplně nezakrněli. 

 

Uplynulý víkend proběhla Smrtná neděle - tedy konec zimy, pálení či topení smrtky - Morany. Zima byla značná, ale počasí se doufejme již překlopí do jarních teplot, což by mohlo pomoci k tomu, abychom mohli trénovat v malých skupinkách alespoň venku. Jakmile to bude jen trochu možné - spustíme tréninky, manažer Jakub Šmíd ladí noty, aby včas mohl vytáhnout z rukávu termíny a kondiční trenéry. Zmíněný činovník připravuje i letní soustředění, které věříme, že proběhne tak jako loni v době "mezikovidové". A ještě pevněji věříme, že nabraná kondice na soustředění a během letní přípravy bude k užitku a sezóna 2021/2022 proběhne tak jak má. To, že se de facto aktuálně nic neděje se odrazí v kompenzacích za oddílové příspěvky pro ty, kteří je na podzim zaplatili. Jak už bylo řečeno, výše a provedení kompenzací uvedeme ve známost jakmile budeme vědět, kdy tento stav "sportovní agónie" skončí. Kompenzace bude i ze strany Českého florbalu, to znamená že třeba ženy, junioři a muži budou za licenci platit v následující sezóně pouze 100,- Kč místo 500,- Kč. 

 

Správný Slovan by měl vědět, že na podzim 2021 oslavíme 15 let klubu, což by mohlo znamenat nějaké "mecheche". No, nechte se překvapit :-). 

 

Milý Slované, jděte se proběhnout ven, zastřílejte si na branku ve sklepě nebo na půdě, udělejte pár kliků v pokojíku a brzy na viděnou mezi mantinely! Pokud budete mít chvíli, podepište tuto petici (https://petice.zaautobusy.cz/pro autobusové dopravce, konkrétně pro paní Smrčkovou ze Žirovnice, aby nás mohla v blízké budoucnosti vzít někam za florbalem.

Diskuze

Tabulka

1. FK Slovan Jindřichův.. 0 0:0 0
2. TJ Centropen Dačice 0 0:0 0
3. FBC Rokycany 0 0:0 0
4. FbC Strakonice 0 0:0 0
5. FBŠ ATT Gorily Plzeň 0 0:0 0
6. FBC Spartak Kaplice 0 0:0 0
7. FA SEPTA.CZ České.. 0 0:0 0
8. FBC Štíři České.. 0 0:0 0
9. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 0 0:0 0
10. FbC Písek 0 0:0 0
11. FBC Došwich Milevsko 0 0:0 0
12. Pacovští Honzíci 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan Jindřichův Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 40154
Posledních 30 dnů: 373 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 12

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne