FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Divize startuje! Začínáme doma

Divize startuje! Začínáme doma

A-tým startuje pouť letošní divizní sezónou na domácí palubovce. Do Jindřichova Hradce přijedou Pacovští Honzíci. Přijďte náš A-tým podpořit v cestě za prvními letošními body!

Sobota|Florbal JH vs Pacovští Honzíci|17:00|MSH J. Hradec

Los nám do úvodního kola letošního ročníku dvizní souteže přihrál Pacvoské Honzíky, kteří jsou pravidelným účastníkem divize již od ročníku 2015/2016. V minulých letech hrál náš soupeř divizi D. Jedná se tedy o první soutěžní utkání našeho A-týmu s Pacovskými Honzíky. 

Náš A-tým sehrál před startem dva přátleské zápasy. Nejprve prohrál v nedělním utkání s Pelhřimovem 1:3. Ve středu jsme přehráli Soběslav poměrem 6:3. Generálka na první ligový start tak našemu áčku vyšla. 

Očekávní od utkání K. Ille: Už je to konečně tady! Natěšení na první zápas sezóny je obrovské. Jsme si vědomi toho, že máme po zpackaném poháru co napravovat. Je třeba dělat hradeckým fanouškovským srdcím už jen a jen radost. A kdy jindy začít, než právě v prvním zapase ligy. Los nám přidělil nevyzpytatelného soupeře z Pacova. Měli jsme tu čest před několika lety párkrát změřit síly s tímto klubem z Vysočiny a nikdy to nebylo jednoduché. Co si pamatuji, jejich tým byl prošpikovaný šikovnými individualitami, kteří uměli pozlobit jakýkoliv tým v tehdejší divizi. Na minulost se ovšem nikdo neptá. My jsme hodně omladili kádr a důkazem toho je i to, že já patřím mezi ty nejstarší bardy v A-týmu. Od prvního zápasu očekávám urputný boj o každý centimetr hřiště. Doufám, že nebude nouze o náročné fyzické souboje, ale i krásné florbalové akce, no prostě totální florbal se vším všudy. Věřím, že tým máme opravdu silný a vyvážený na všech postech. Odčinit to, co se zatím nepovedlo je povinnost, a to si plně uvědomujeme. Pokud se budeme soustředit od první do poslední sekundy zápasu a předvedeme obětavý, a hlavně týmový výkon, který si naši fanoušci rozhodně zaslouží, zvítězíme. Potřebujeme to jako sůl. Chtěl bych moc poprosit všechny věrné fanoušky, ať už mluvím o milovaných Ultras, rodičích, kamarádech či kolemjdoucích. S fanoušky v zádech se bojuje o florbalový míček vždy snadněji. Myslete na to a přijďte nás podpořit tuto sobotu v 17:00 do městské sportovní haly! Navždy FKS!!! 

Diskuze

Tabulka

1. FK Slovan Jindřichův.. 0 0:0 0
2. TJ Centropen Dačice 0 0:0 0
3. FBC Rokycany 0 0:0 0
4. FbC Strakonice 0 0:0 0
5. FBŠ ATT Gorily Plzeň 0 0:0 0
6. FBC Spartak Kaplice 0 0:0 0
7. FA SEPTA.CZ České.. 0 0:0 0
8. FBC Štíři České.. 0 0:0 0
9. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 0 0:0 0
10. FbC Písek 0 0:0 0
11. FBC Došwich Milevsko 0 0:0 0
12. Pacovští Honzíci 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Slovan Jindřichův Hradec
FbC Písek
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 41632
Posledních 30 dnů: 934 | Posledních 7 dnů: 293 | Poslední den: 31

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne