FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

A-tým poprvé v sezóně prohrál

A-tým v sobotu nestačil na Strakonice. Hned v úvodu nastřílel Slovan tři góly a vše vypadlo pro domácí velmi dobře. V následujících deseti minutách ovšem Strakonice šesti góly utkání otočili a výsledkově tak utkání dali jasný směr. Od druhé třetiny Slovan opět zlepšil herní projev. Na otočení utkání to už bohužel nestačilo.

Florbal JH vs Fbc Strakonice - 4:8

branky: 5. Jan Šimic, 6. Ondřej Stloukal, 14. Michal Hřebíček, 22. Filip Kopřiva - 7. Jiří Křesák, 15. Adam Přib, 15. Lukáš Pluskal, 17. David Chvosta, 18. Karel Řezanka, 18. David Chvosta, 22. Karel Šavrda, 49. Jan Staněk

Počet Střel: 14:36

Počet diváků: 56

Hráč utkání domácí: Michal Hřebíček

Hráč utkání hosté: Lukáš Pluskal

Průběh utkání:

Slovan vstoupil do utkání poměrně dobře. V páté minutě utkání Slované na polovině hřiště získali balonek a Jan Šimic poslal míček za záda brankáře Strakonic. O minutu později bylo v Jindřichohradecké hale ještě veseleji. K míčku se dostal Ondřej Stloukal a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Následně byl za sekání vyloučen domácí Jiří Šustr. Strakonice přesilovou hru využili a snížili na rozdíl jediného gólu. V minutě čtrnácté navýšil vedení Slovanu pohotovou dorážkou Michal Hřebíček. Po třetím gólu následoval zkrat ve hře Slovanu, čehož Strakonice plně využili a do konce první třetiny otočili skóre na 3:6.

Vstup do druhé části hry vyšel lépe opět soupeři ze Strakonic. Karel Šavrda přidal sedmou branku hostů. Uběhlo děvět vteřin hry a gólovou odpověď obstaral Filip Kopřiva. V průběhu druhé třetiny si oba týmy vytvořili ještě několik šancí, ani jedna však nebyla využita. Před třetí třetinou tak bylo skóre 4:8 pro Strakonice.

Z kraje třetiny třetí měli Slované možnost přesilové hry, kterou využít nedokázali. Jedenáct minut před koncem utkání se prosadil Jan Staněk a šance Slovanu na zisk bodů se postupně vytráceli. Do konce uktání již branka nepadla a Slované tak zažili letošní první porážku.

Komentář trenéra hostů: Děkujeme domácím za pěkné utkání, které bylo pro diváky určitě atraktivní. Přejeme hodně štěstí do zbytku sezony. Jedeme na lokotoč. Klasika win win. 3-0

Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodla výsledkově první třetina, ve které jsme paradoxně vedli. Zbytečně jsme začali bláznit. Po zbytek utkání jsme byli schopni se soupeřem hrát relativně vyrovnaně. Takové zápasy nás posouvají. Děkujeme soupeři za utkání, gratulujeme a přejeme klidnou cestu domu.

Komentář V. Hovorky: V první třetině jsme dali rychlé dva góly a vstoupilo nám to do hlavy. Prvních deset minut jsme makali. Ve druhých deseti minutách první třetiny jsme přestali hrát, přestali jsme se soupeřem běhat a vůbec jsme se na utkání nesoustředili. O přestávce jsme si něco řekli, ale ve druhé třetině jsme hráli jen v první polovině a poté jsme zase přestali makat. Třetí třetina byla parádní, bohužel na konci už došli síly a některé momenty jsme odchodili. Je to Škoda. Mohli jsme urvat tři body, nechat je tady, ale bohužel vezou je do Strakonic.