FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Mužské áčko si připsalo další tři body

A-tým nastoupil v sobotu od tří hodin v Týně nad Vltavou, kde vyzval soupeře z Kaplice. Utkání bylo po většinu času výsledkově poměrně vyrovnané. Na konci zápasu ještě soupeř dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Vyrovnat však již nedokázal a tři body tak putují do Jindřichova Hradce.

FBC Kaplice vs Florbal JH - 6:7

branky: 7. Lukáš Rada, 15. Michal Forst, 36. Jakub Jirkal, 43. Leopold Opelka, 59. Jakub Jirkal, 59. Jakub Jirkal - 1. Vojtěch Koutný, 8. Vít Hovorka, 9. Ondřej Stloukal, 11. Jan Šimic, 39. Michal Hřebíček, 57. Jakub Jindra, 58. Vojtěch Koutný

Počet Střel: 23:35

Počet diváků: 30

Hráč utkání domácí: Aleš Křepelka

Hráč utkání hosté: Michal Forst

Průběh utkání:

Hned od úvodu utkání bylo v hale na hřišti rušno. Běžela první minuta a Vojtěch Koutný se dostal do slibné šance, které byla překažena faulem hostujícího hráče. Rozhodčí neváhal a nařídil trestné střílení. Nájezdu se ujal sám poškozený Vojtěch Koutný a bez větších problémů vstřelil první gól utkání. Vedení vydrželo Slovanu přibližně šest minut, poté se dokázali poprvé v utkání prosadit domácí a stav utkání byl opět vyrovaný. Vyrovaný stav vydržel čtyřicet vteřin. Druhý gól Slovanu vstřelil Vít Hovorka. Následovala přesilová hra našeho týmu, kterou využil Ondřej Stloukal. Čtvrtý gól přidal v desáté minutě Jan Šimic a vše nasvědčovalo, že si Slované vytváří pohodlný náskok. V minutě patnácté sňižoval z pohledu hostů ještě Michal Forst. Úvodní třetinu jsme vyhráli rozdílem dvou gólů.

Ve druhé třetině hra pokračovala ve slušném tempu. Na gól se ovšem čekalo až do šestnácté minuty druhého dějství. Nepovedenou přesilovou hru Slovanu potrestal Jakub Jirkal, který z brejkové situace snížil. Dvougólové vedení vrátil Slovanu minutu a půl před koncem třetiny Michal Hřebíček.

Z kraje třetí třetiny se prosadil hostující Leopold Opelka a rozdíl ve skóre byl znovu jednogólový. Na další branku se čekalo do sedmnácté minuty třetí třetiny. Vedení o dva góly vrátil Slovanu Jakub Jindra. Sedmý gól do soupeřovi sítě následně přidal Vojtěch Koutný a utkání se zdálo býti rozhodnuté. Proti byl domácí Jakub Jirkal, který za necelou půl minutu hry přidal dva góly a završil tak hattrick. Vyrovnat se Kaplici už nepodařilo a Slované tak berou další tři body.

Hodnocení trenéra Hostí: Soupeř hrál dnes velmi houževnatě a bojoval do poslední vteřiny. My jsme dnes inkasovaly 6 golů po našich chybách, jsme rádí za získání 3 bodů do tabulky a děkujeme soupeři za kvalitní zápas.

Hodnocení trenéra Domácí: Utkání bylo velice vyrovnané a soupeř potrestal nepřesnosti v obraně. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domů.
Hráč utkání.

V 5. kole letošního ročníku divize nás čeká domácí derby se Štíry z Českých Budějovic. Utkání začíná v neděli v 17:00 ve sportovní hale.