FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

Vítězné derby pro A-tým

Vítězné derby pro A-tým

Mužské áčko se v neděli ve večerních hodinách utkalo se Štíry z Českých Budějovic. Ve vyrovnaném utkání se Slovanu podařilo vývoj utkání ve třetí třetině zlomit na svou stranu.

Florbal JH vs FBC Štíři Č. Budějovice B - 6:5

branky: 34. Jakub Jindra, 36. Jakub Jindra, 46. Vojtěch Koutný, 47. Jakub Tejnor, 53. Jan Šimic, 54. Jakub Jindra - 14. Dominik Vlček, 25. Pavel Formánek, 40. David Caha, 45. Dominik Vlček, 60. Dominik Vlček

Počet Střel: 21:27

Počet diváků: 132

Hráč utkání domácí: Jakub Jindra

Hráč utkání hosté: Dominik Vlček

Průběh utkání: 

Úvodní třetina nedělního utkání se nesla ve vyrovnaném duchu. Šance na vstřelení úvodní branky byli k vidění na obou stranách. Poprvé inkasoval gólman Slovanu ve čtrnácté minutě po nešťastném přikopnutí balónku do branky od Jana Cihláře. Do konce úvodní části hry měli Slované ještě možnosti srovnat skóre. Bohužel žádná třela nezapadla mezi tři tyče.

Krátce po začátku druhé třetiny byl vyloučen za nedovolené bránění domácí Filip Kopřiva. Štíři možnost přesilové hry využili. Na rozdíl dvou branek navýšil skóre Pavel Formánek. V rozmezí dvanácté až šestnácté minuty druhé třetiny měl Slovan možnost hrát hned dvě přesilové hry. Obě přesilové hry Slovan dokázal využít zásluhou Jakuba Jindry. Těsně před koncem druhé třetiny přišla ještě chyba v domácí obraně, kterou potrestal Štírský David Caha. Štíři si tak do třetí části hry odnesli vedení o jeden gól. 

Do třetí části hry šel Slovan s cílem otočit vývoj skóre. Nepříjemnost v cestě za obratem přišla ve čtvrté minutě třetí třetiny. Za hru na zemi byl vyloučen Filip Kopřiva. Přesilovou hru využil Hostující Dominik Vlček a Štíři se tak dostali znovu do vedení o dva góly. Odpověď Slovanu na sebe nenechala dlouho čekat. Po minutě hry snížil znovu na rozdíl jediné branky Vojtěch Koutný. Po minutě a půl bylo ve sportovní hale ještě veseleji. Vyrovnávající branku vstřelil Jakub Tejnor. V desáté minutě třetí třetiny byl vyloučen Kryštof Ille. Slované oslabení ubránili a naopak v následujích dvou minutách po ubráněném oslabení se postupně prosadili Jan Šimic a Jakub Jindra, který završil hattrick. Hosté si vybrali oddechový čas a šlo se do poslední pasáže hry. Cesta za třemi body byla pro Slovan ještě velmo trnitá. Dvě minuty před koncem utkání byli postupně vyloučeni Jakub Tejnor a Tomáš Karas. Oslabení ve třech Slovan zvládl, následná pokračujicí klasická přesilová hra již byla využita a rozdíl ve skóre se snížil na jedniný gól. Do konce v tu chvíli zbývala minuta hry. Slovan si již konec utkání pohlídal a mohl se tak radovat ze zisku dalších tří bodů.

Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, které rozhodovaly drobnosti, především produktivita a proměňování šancí. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu u nás.

Komentář trenéra domácích: Napínavé utkání po všech směrech, hlavně pro diváka. Ve druhé třetině nám pomohly dvě využité přesilovky a ve třetí zase zvýšená produktivita, která překlopila vítězství na naší stranu. konec byl už na morál s trochou štěstí. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.

Hodnocení J. Jindry: Chtěl bych poděkovat všem divákům, kteří dnes přišli na zápas a podpořili nás. Uktání celou dobu doprovázela spousta faulů. Nakonec jsme využili nedokonalostí hry soupeře a plno šancí jsme využili. Ve třetí třetině jsme to zkrátka uhráli na sílu. Díky

Diskuze

Tabulka

1. FbC Strakonice 6 47:32 15
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 5 47:25 13
3. FK Slovan Jindřichův.. 6 28:27 13
4. FbC Písek 5 33:30 11
5. FBC Došwich Milevsko 6 34:32 11
6. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 5 62:26 9
7. FBC Spartak Kaplice 6 39:38 9
8. FBC Rokycany 5 35:32 8
9. FBC Štíři České.. 5 29:47 4
10. TJ Centropen Dačice 6 30:43 3
11. Pacovští Honzíci 4 17:29 0
12. FA SEPTA.CZ České.. 5 22:62 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Došwich Milevsko
FK Slovan Jindřichův Hradec
5:4 PR
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 42888
Posledních 30 dnů: 1287 | Posledních 7 dnů: 284 | Poslední den: 63

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne