FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Áčko přivezlo z Milevska pouze bod

Mužský A-tým přivezl z Milevska bod za prohru v prodloužení. V první třetině byl Slovan lepším týmem. Z převahy však vytěžil pouze jednogólové vedení. Ve druhé třetině se hra Slovanu zhoršila, čehož soupeř využil a utkání otočil. Ve třetí části se Slované opět dostali do vedení. Milevsko srovnalo dvě a půl minuty před koncem. V prodloužení byli nakonec šťastnější domácí.

FBC Došwich Milevsko vs Florbal JH - 5:4 po prodloužení

branky: 22. Daniel Hrůza, 25. David Kolář, 37. Lukáš Trojáček, 58. Matěj Stráňka, 64. Daniel Hrůza - 15. Karel Matějka, 43. Patrik Holý, 46. Tomáš Brožek, 54. Vojtěch Koutný

Počet Střel: 31:23

Počet diváků: 78

Hráč utkání domácí: Daniel Hrůza

Hráč utkání hosté: Karel Matějka

Průběh utkání:

Slované vstoupili do sobotního utkání lépe a soupeře na hřišti přehrávali. Odměnou za vydařený vstup byla přesilová hra hned v úvodu první třetiny. Slovan bohužel výhodu jednoho muže nevyužil. Gólman hostů držel čisté konto až do patnácté minuty, kdy se po chybě domácích prosadil Karel Matějka. První perioda již další branku nepřinesla a Slovan šel tak do šaten s vedením o jeden gól.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí z Milevska. Ve druhé minutě prostřední části hry srovnal po několikáté dorážce Milevský Daniel Hrůza. O dvě minuty později již šel soupeř do vedení. Opět z dorážky se prosadil David Kolář. V  minutě šestnácté byl vyloučen Vít Hovorka. Milevsko tuto přesilovou hru využilo a dostalo se do vedení o dva góly. Vice se již v prostřední části hry nestalo.

Do třetí třetiny opět Slované zlepšily přístup a odměnou jim bylo ve třetí minutě snížení z hole Patrika Holého. V šesté minutě přinesla zlepšená hra srovnání, které měl na svědomí Tomáš Brožek. Za stavu 3:3 si začali tvořit šance oba týmy. Tato "přetahovaná" skončila ve třinácté minutě, kdy Slovanu vrátil vedení Vojta Koutný. Dvě a půl minuty před koncem v přesilové hře srovnal hostující Matěj Stráňka. Základní hrací doba vítěze utkání nepřinesla a tak následovalo prodloužení, ve kterém byli šťastnější hráči Milevska. Minutu a pět vteřin před koncem ukončil zápas přesnou střelou Daniel Hrůza.

Komentář trenéra hostů: Pro diváka dnes určitě atraktivní utkání. Do zápasu jsme vstoupili lépe a první třetina byla víceméně v naší režii. Druhá třetina z našeho pohledu byla slabá. Ve třetí třetině jsme srovnali a prodloužení rozhodla jedna akce. Děkuji soupeři a těším se na odvetu u nás.

Komentář trenéra domácích: Krásný zápas pro diváky. Dnes jsme chtěli určitě bodovat a tím pádem být v horní polovině tabulky. Zápas jsme měli rozhodnout už ve druhé třetině neproměněnými akcemi. Úspěšnou koncovkou jsme si vítězství zasloužili. Výborný výkon našeho brankáře náš tým podržel. Děkuji soupeři