FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

K rybníku Vajgar zamíří Plzeň

K rybníku Vajgar zamíří Plzeň

V sobotu změří ve sportovní hale A-tým síly se Slávií Plzeň. V loňské krátké sezóně se povedlo našemu áčku právě Slavii Plzeň porazit. Povede se to i tentokrát?

Sobota|Florbal JH vs FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň|17:00|MSH J. Hradec

Slavia Plzeň se po šesti kolech nachází na čtvrté příčce tabulky. Na svém kontě mají hráči Plzně dvanáct bodů. Na náš tým tedy ztrácí pouhý jeden bod. Body Plzeň letos ztratila zatím dvakrát. Nejprve v rámci třetího kola nestačila na Písek a v pátém kole byl nad síly Slavie Plzeň druhý Plzeňský tým, tedy Gorily. Mimo divize hraje Slavie Plzeň stále ještě pohárovou soutež. Ve středu bylo na programu páté kolo poháru, ve kterém Plzeň přivítala posledního mistra České republiky Mladou Boleslav. 

Lídrem kanadského bodování Slavie Plzeň je Pavel Šimeček, který již nasbíral 24 kanadských bodů za třináct gólů a jedenáct asistencí. V týmu Jindřichova Hradce jsou hned tři hráči, kteří mají stejný zisk šesti kanadských bodů. Na prvním místě se tedy momentálně drží Michal Hřebíček, Vojtěch Koutný a Jakub Tejnor. 

V minulé sezóně se povedlo našemu A-týmu porazit Plzeň v "domácím" Žirovnickém prostředí výsledkem 10:6. Jednalo se o velmi útočné utkání, se spoustou šancí. Přijdtě podpořit naše hráče v sobotu do sportovní haly a pomoci jim k vítězství. 

Komentář trenéra: V sobotu nás čeká těžké utkání proti FBŠ Slavia Plzeň. Očekáváme fyzicky náročné utkání v kterém pokud chceme sahat po bodech, tak musíme hrát od první do poslední minuty a nesmíme polevit jinak nás soupeř potrestá. Tímto bych chtěl zároveň pozvat diváky, aby nás přišli v hojném počtu podpořit v boji o důležité body do tabulky.

 

Diskuze

Tabulka

1. FbC Strakonice 6 47:32 15
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 5 47:25 13
3. FK Slovan Jindřichův.. 6 28:27 13
4. FbC Písek 5 33:30 11
5. FBC Došwich Milevsko 6 34:32 11
6. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 5 62:26 9
7. FBC Spartak Kaplice 6 39:38 9
8. FBC Rokycany 5 35:32 8
9. FBC Štíři České.. 5 29:47 4
10. TJ Centropen Dačice 6 30:43 3
11. Pacovští Honzíci 4 17:29 0
12. FA SEPTA.CZ České.. 5 22:62 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Došwich Milevsko
FK Slovan Jindřichův Hradec
5:4 PR
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 44186
Posledních 30 dnů: 1223 | Posledních 7 dnů: 343 | Poslední den: 48

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne