FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

A-tým na Plzeň nestačil

A-tým v sobotu na domácí palubovce přivítal Slavii Plzeň, která potvrdila svou sílu a odvezla si všechny tři body.

Florbal JH vs FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - 4:9

branky: 8. Michal Hřebíček, 34. Filip Šimek, 45. Jiří Šustr, 45. Jakub Tejnor - 8. Filip Štědrý, 18. Jan Žák, 20. Jan Faitenhanzl, 22. Adam Stejskal, 30. Tomáš Katolický, 36. Hynek Mošna, 51. Hynek Mošna, 58. Filip Blažek, 60. Filip Blažek

Počet diváků: 80

Střely: 19:38

Hráč utkání domácí: Vít Hovorka

Hráč utkání hosté: Filip Blažek

Průběh utkání:

Zápas začal od první minuty ve vysokém tempu a bylo jasné, že Slovan nečeká nic lehkého. Hned v úvodu si oba týmy vytvořili brankové příležitosti, které brankou neskončili. První přesný zásah si připsal v osmé minutě Plzeňský Filip Štědrý. Odpoveď domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Po třiceti vteřinách srovnal skóre Michal Hřebíček po asistenci Jakuba Tejnora. V závěru první třetiny se po chybách v domácí obraně Plzeň prosadila ještě dvakrát. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 1:3.

Z kraje druhé třetiny hráči Plzně své vedení opět navýšili. Mezi tři tyče se trefil Adam Stejskal. V polovině utkání vstřelil pátou branku Plzně Tomáš Katolický a utkání nabíralo jasný směr. Ve čtrtnácté minutě prostřední části hry přišlo snížení z hole Filipa Šimka. Po minutě a půl si Plzeň vzala zpět vedení o čtyři góly. Šestou branku přidal Hynek Mošna. Další branka již ve druhé třetině nepadla a Plzeň tak své vedení před třetí třetinou opět navýšila.

Do třetí třetiny vstoupil Slovan asi nejlépe. Zlepšený pohyb a obětavost přinesli své ovoce. V páte minutě poslední třetiny se během deseti vteřin proadili Jiří Šustr a Jakub Tejnor. I přes zlepšenou hru se už Slovanu bohužel další gól vstřelit nepovedlo. Naopak hráči soupeře zamířili přesně ještě třikrát. Konečné skóre 4:9 tak odpovídá celkovému průběhu utkání.

Nyní čeká náš A-tým dvoutýdenní pauza. Další zápas čeká Slovan až 7. listopadu. V Českých Budějovicích vyzveme FA Č. Budějovice.

Komentář trenéra hostů: I přesto, že jsme hráli se soupeřem, který byl v tabulce nad námi, tak jsme první třetinu nehráli vůbec dobře. Od druhé už jsme se na hru trochu více koncentrovali a dostali zápas o svých rukou. Díky všem za zápas.

Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodovalo více faktorů. Náš špatný přístup k hráčům soupeře, individuální chyby a zbytečné ztráty v rozehrávce. Když k tomu připočteme rozdíl v produktivitě mezi námi a soupeřem, výsledek je na světě. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domu.