FK Slovan Jindřichův Hradec

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FK Slovan Jindřichův Hradec
www.florbaljh.cz

Příští zápas

A-tým ztratil body v Rokycanech

A-tým ztratil body v Rokycanech

A-tým sehrál v neděli utkání desátého kola divize v Rokycanech. Bohužel ani dvou brankové vedení nestačilo a všechny tři body bral soupeř.

FBC Rokycany vs Florbal JH - 5:4

branky: 7. Denis Vitouš, 32. Ondřej Váně, 41. Ondřej Váně, 43. Martin Fiala, 57. Jakub Košař - 15. Filip Šimek, 19. Jan Šimic, 22. Jakub Jindra, 49. Filip Šimek

Počet diváků: 32

Střely: 26:26

Hráč utkání domácí: Jan Barna

Hráč utkání hosté: Filip Šimek

Průběh utkání: 

Slované vstoupili do úvodu utkání aktivně s cílem soupeře přehrávat. Nepřesnosti v kombinaci a slabý důraz dostávali však do hry také soupeře. Ve čtvrté minutě dostal soupeř možnost přesilové hry po vyloučení Filipa Šimka. Oslabení Slovan ubránil. Chvíli po návratu Šimka do hry využil domácí Denis Vitouš důrazu na brankovišti a poslal Rokycany do vedení. Ve čtrnácté minutě dostal možnost přesilové hry také Slovan. Početní výhodu využil po necelé minutě Filip Šimek po asistenci Jakuba Tejnora. Tři minuty před koncem třetiny přišla pro Slovan další výhoda přesilové hry, která byla rovněž využita zásluhou Jana Šimice. Do šaten tak Slovan odcházel s vedením o gól

Do druhé části hry vstopil Slovan nejlépe jak mohl. Ve druhé minutě vstřelil třetí gól Jakub Jindra. Následně se hra začala na obou stranách přitvrzovat což vedlo k častému přerušování. Na obou stranách jsme mohli vidět další dvě vyloučení. V polovině utkání přišla další možnost přesilové hry pro Slovan. Tentokráte však početní výhoda skončila předčasně díky vyloučení Michala Hřebíčka. Hra ve čtyřech hráčích branku nepřinesla a zrkácenou přesilovou hru si tedy zahráli také hosté. Rokycany dokázaly zkrácenou početní výhodu využít a rozdíl ve skóre byl tak opět o gól. Do konce prostřední části hry již gól nepadl a Slované tak drželi vedení o jeden gól.

Úvod třetí části a celkově třetí třetina vyšla daleko lépe domácím. Hned po půl minutě srovnal domácí Ondřej Váně. Ve třetí minutě již Rokycany držely vedení. Čtvrtou trefu přidal Martin Fiala. Slované zbraně nesložili a šli za vyrovnáním, které přišlo v osmé minutě třetí třetiny z hole Filipa Šimka. Po vyrovnání přišlo několik vyloučení na obou stranách. Ve třinácté minutě přišla pro Slovan možnost přesilové hry, která ovšem využita nebyla. Tři minuty před koncem využil domácí Jakub Kosař zavání a nekoncentrovanosti v obraně Slovanu a vstřelil rozhodující pátou branku. Slované ještě zkoušeli hru v šesti, ovšem žádná šance již využita nebyla. Z Rokycan se tak Slovan vracel bez bodů.

Komentář trenéra hosté: Velmi nepovedené utkání z naší strany. Gratulujeme soupeři k výhře.

Komentář trenéra domácí: Pro nás důležitá a cenná výhra se soupeřem z vyšších příček tabulky. V určitých pasážích zápasu jsme se přizpůsobili hře soupeře, což nebylo pro oko diváka příliš koukatelné. Zápas byl plný tvrdých soubojů a faulů hokejkou s častými komentáři k rozhodčím. Poslední desetiminutovku jsme i přes několik hloupých vyloučení zvládli a můžeme slavit 3 body. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a zdravíme našeho trenéra Václava Michálka.

Diskuze

Tabulka

1. FbC Strakonice 6 47:32 15
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň 5 47:25 13
3. FK Slovan Jindřichův.. 6 28:27 13
4. FbC Písek 5 33:30 11
5. FBC Došwich Milevsko 6 34:32 11
6. FBŠ Slavia Fat Pipe.. 5 62:26 9
7. FBC Spartak Kaplice 6 39:38 9
8. FBC Rokycany 5 35:32 8
9. FBC Štíři České.. 5 29:47 4
10. TJ Centropen Dačice 6 30:43 3
11. Pacovští Honzíci 4 17:29 0
12. FA SEPTA.CZ České.. 5 22:62 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Došwich Milevsko
FK Slovan Jindřichův Hradec
5:4 PR
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 44186
Posledních 30 dnů: 1223 | Posledních 7 dnů: 343 | Poslední den: 48

© 2021 FK Slovan Jindřichův Hradec | Všechna práva vyhrazena | jiriholicky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne