Příští zápas

Derby na nový rok

Netradičně již dopoledne se představí A-tým v neděli v Českých Budějovicích. Hned na úvod nás čeká derby proti Štírům.

Neděle|FBC Štíři Č. Budějovice B vs Florbal JH|11:15|SH České Budějovice

První vzájemné utkání vyšlo lépe pro náš celek. V domácím prostředí jsme dokázali otočit nepříznivý stav utkání a vyhrát 6:5. Čtyřmi body se tehdy na vítězství podílel Jakub Jindra.

Aktuálně se náš nedělní soupeř nachází v tabulce hned za námi na osmém místě. Na svém kontě mají oba týmy stejný počet čtrnácti bodů. Štíři dokázali vyhrát před koncem roku čtyři utkání po sobě. Série začala v jedenátém kole, když na domácí půdě porazili Milevsko. Následovalo vítězství nad FA Č. Budějovice. Ve třiáctém kole zvládli Štíři porazit v prodloužení Gorily Plzeň a následně v posledním utkání minulého roku vyhráli v Rokycanech.

Kanadské bodování Štírů vede Dominik Vlček, který letos získal již 35 kanadských bodů. Bodování našeho týmu vedou sousčasně Michal Hřebíček a Jan Šimic. Na svém kontě mají shodně 13 bodů.

Očekávání T. Karase: Zdravím fanoušky FKS! Od zápasu se Štíry “B” očekávám bojovný, ovšem férový zápas, který s tímto soupeřem pravidelně svádíme. V prvním zápase který jsme odehráli doma, jsme v poslední třetině dotahovali ztrátu dvou gólů a zápas jsme dokázali zlomit až k jeho konci, kdy jsme vyhráli těsně 6:5, proto čekám vyrovnaný souboj, kdy doufejme budeme tím šťastnějším my. Nutno říct, že se musíme vyvarovat vyloučení jako v prvním zápase, která nás zbytečně srážela dolů a zaměřit se na lepší produktivitu, se kterou máme dlouhodobě problémy a pokusit se vyhrát, . Souboj je o to pikantnější že náš soupeř má stejný počet bodů a v tabulce je hned za námi. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky, ať si najdou cestu do českobudějovické sportovní haly a přijdou nás v neděli podpořit, bude to potřeba! FKS!