Vítejte na stránkách
FLORBAL JINDŘICHŮV HRADEC

Příští zápas

Výsledky prvního lednového víkendu

Ženy získaly 4 body za výhru a prohru v prodloužení, Mužské béčko si připsalo 2 body za výhru po nájezdech. Dorostenci získali pouze jeden bod, když v nájezdové disciplíně prohráli. Mlži a přípravka bojovali v Hrdějovicích.

ŽENY

Florbal JH vs 1. FbK Tábor - 9:2

branky: 3. Klára Asterová, 5. Adéla Žoudlíková, 8. Michaela Blovská, 9. Michaela Blovská, 12. Aneta Slipková, 23. Michaela Blovská, 25. Ester Reisnerová, 30. Aneta Chvojková, 32. Ester Reisnerová - 33. Anna Kolínová, 45. Anna Kolínová

FA Č. Budějovice vs Florbal JH - 5:4 po nájezdech

branky:  19. Lada Tancerová, 25. Marie Procházková, 28. Lada Tancerová, 31. Pavla Vlčková, N Eva Vobrová - 26. Adéla Žoudlíková, 40. Klára Asterová, 41. Kateřina Kupková, 43. Ester Reisnerová

Hodnocení trenéra: V oslabeném počtu jsme se vydali do Českých Budějovic. S Táborem jsme věřili v jasnou výhru, což holky zvládli na výbornou a s přehledem uhájili vedení 9:2, máme 3 body. O poznání vyrovnananější zápas s FA byl o to napínavější. Po první třetině jsme drželi skóre 0:0. Druhá třetina se nám nevydařila podle představ. Ve třetí třetině holky dokázaly vyrovnat na 4:4. Čekali nás nájezdy. V minulém vzájemném utkání se lépe dařilo našim holkám. Bohužel, vítězství se nekonalo a po dlouhé sérii nájezdů bereme alespoň 4 body. Doufáme že domácí dohrávka s Dačicemi bude stoprocentní a holky budou brát body do tabulky, které nám pomohou k lepšímu umístění.

MUŽI B

Banes Florbal Soběslav vs Florbal JH - 6:7 po nájezdech

branky: 6. Marek Dóka, 9. Martin Bělohlav, 12. Miroslav Hloušek, 24. Adam Zíka, 34. Martin Bělohlav, 39. Jan Dušek - 18. Petr Toman, 33. Kryštof Ille, 37. Petr Toman, 37. Jakub Tejnor, 38. Petr Tomanl, 45. Kryštof Ille, N Petr Toman

Florbal JH vs TJ Sokol Chýnov - 5:12

branky:  1. Jakub Tejnor, 18. Kryštof Ille, 25. Kryštof Ille, 38. Jakub Tejnor, 40. Lukáš Fencl - 2. Vojtěch Ingr, 4. Otto Strakatý, 7. Viktor Voborský, 9. Pavel Korbel, 10. Viktor Voborský, 10. Marek Čeněk, 27. Pavel Korbel, 33. Ondřej Vachta, 36. Pavel Korbel, 39. Tomáš Kučera, 41. Ondřej Vachta, 42. Pavel Korbel

DOROST

1. FbK Tábor vs Florbal JH - 4:3 po nájezdech

branky:  2. Martin Peřina, 39. Bruno Jan Pazderka, 40. Kryštof Paštěka, N Kryštof Paštěka - 16. Jakub Hybš, 23. Jakub Hybš, 26. Hynek HákFlorbal JH vs TJ 1.

Florbal JH vs FBC Štíři Č. Budějovice B - 2:5

branky: 20. Tomáš Dofek, 22. Daniel Danyi - 9. Samuel Starčevský, 19. Damián Drefko, 33. Samuel Starčevský, 43. Damián Drefko, 44. David Kříha

Hodnocení trenéra: V prvním utkání proti Táboru jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, avšak lacinými góly ve třetí třetině jsme vrátili soupeře do hry, a dovolili mu srovnat stav utkání. O konečném výsledku rozhodly nájezdy, ve kterých měl více štěstí soupeř. Ve druhém utkání proti „béčku“ štírů jsme dokázali srovnat nepříznivý stav utkání. Po odvolaném gólu, kdy jsme mohli dovršit obrat, jsme se už bohužel nedokázali zkoncentrovat a darovali jsme tak soupeři tři body.