Vítejte na stránkách
FLORBAL JINDŘICHŮV HRADEC

Příští zápas

Ve druhém kole vyzve Áčko nováčka soutěže

V neděli se svěřenci Jirky Prokýška představí v rámci druhého kola divize v Soběslavi. Soběslav si postup do divize vybojovala v loňském roce jako vítěz regionální ligy.

Neděle|Florbal Banes Soběslav vs Florbal JH|17:00|SH Spartak Soběslav Online přenos

V prvním kole letošního soutežního ročníku hrála Soběslav na hřišti Milevska. Zápas skončil jednoznačnou výhrou Milevska 14:5. O průběhu utkání hodně napovídá i počet střel, který vyzněl jednoznačně pro domácí poměrem 49:29. Bodově v prvním kole v dresu Soběslavi zářila dvojice Adam Zíka a Jakub Malecha. Jan Zíka nastřílel všech pět gólů Soběslavi a Adam Zíka zaznamenal všech pět asistencí. Hráči Jindřichova Hradce zažili povedenější premiéru. Na domácí palubovce dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a vyhrát po prodloužení. Bodově se blýskl Michal Hřebíček, který zaznamenal jeden gól a dvě asistence.

Letos se jedná již o druhé vzájemné utkání našeho týmu se Soběslaví. První zápas se odehrál během prvního pohárové víkendu a skončil remízou 2:2. Soběslav dostal do vedení ve 14. minutě Ondřej Vácha. Druhou branku Soběslavi přidal ve 27. minutě David Plecer. Snížení zařidil ve 33. minutě Jakub Tejnor a srovnání přišlo čtyři minuty před koncem z hole Martina Nováka.