Vítejte na stránkách
FLORBAL JINDŘICHŮV HRADEC

Příští zápas

A-tým nestačil na Soběslav

Nedělní podvečer přinesl první letošní porážku našeho A-týmu, který prohrál v Soběslavi 6:3.

Banes Florbal Soběslav vs Florbal JH - 6:3

Branky: 3. Lukáš Pantoflíček, 11. Marek Dóka, 15. Ondřej Vácha, 19. Lukáš Pantoflíček, 42. Lukáš Pantoflíček, 43. Marek Dóka - 11. Michal Hřebíček, 22. Jan Pech, 34. Kryštof Ille

Počet diváků: 71

Střely: 26:28

Hráč utkání Florbal JH: Jakub Rytíř

Průběh utkání:

První gól utkání na sebe nenechal dlouho čekat. Hned ve 3. minutě poslal Soběslav do vedení Lukáš Pantoflíček. V 9. minutě dostal Jindřichův Hradec možnost přesilové hry, kterou sice využít nedokázal, ale v následném tlaku se prosadil Michal Hřebíček. Odpoveď domácích na na první gól Jindřichova Hradce přišla velmi brzy. Po dvaceti vteřinách vrátil Soběslavi vedení Marek Dóka. V 15. minutě vstřelil třetí branku domácích Ondřej Vácha a před koncem úvodní třetiny se ještě podruhé prosadil Lukáš Pantofliček. Soběslav tak po první třetině držela vedení 4:1.

Do druhé třetiny hráči Jindřichova Hradce zlepšili herní projev, z čehož pramenilo hned ve 22. minutě snížení z hole Jana Pecha. Ve 34. minutě do vypadalo pro Jindřichův Hradec ještě lépe. Přesilovou hru dokázal využít Kryštof Ille, který zároveň uzavřel gólový účet druhé třetiny.

Hned na úvod třetí třetiny dostali hráči Jindřichova Hradce možnost přesilové hry. Početní výhoda bohužel místo vyrovnání přinesla gól v síti Jindřichova Hradce. Hned ve 43. minutě přišla další přesná střela z hole Soběslavského Dóky a rozdíl ve skóre byl najednou tři góly. Závěrečný tlak a hra v šesti hráčích hráčům Jindřichova Hradce gól nepřinesla a Soběslav si tak ze zápasu odnesla tři body.