Příští zápas

Den se staršími žáky - 9. 3. 2019

Souhrn zápasového den starších žáků

Foto 1
Ráno v 8:30 se kompletní družina schází u Slovanu, aby vyrazila do Českých Budějovic.

Foto 2

Foto 3

Zhruba v 9:30 se již kompletní tým schází v šatně, aby se připravil na první zápas dne. V 9:50 je na programu poslední před zápasová porada a poté již hráči absolvují klasický warm-up.

Foto 4

Po kvalitním zahřátí přichází na řadu bojový pokřik a jde se na věc.

Foto 5

Zápas se nese v maximálně vyrovnaném tempu a šance střídá šanci. Vzhledem k malému hřišti je vidět plno osobních soubojů. Vzhledem ke kvalitnímu výkonu je nálada na střídačce dobrá.

Foto 6

Po první třetině si sami hráči dávají zpětnou vazbu do další třetiny a vytýkají si prvky, které chtějí ve hře zlepšit.

Foto 7

Zápas nakonec nekončí vítězně, ovšem hráče je třeba pochválit, jelikož sehráli kvalitní utkání, kde chybělo i trochu štěstí a bohužel jsme udělali o nějakou tu individuální chybu více než soupeř.

Foto 8

Foto 9

Foto 10

Po zhruba dvouhodinové pauze se opět scházíme v šatně abychom si řekli poslední informace k druhému zápasu. Poté následuje opět rozcvičení a válečný pokřik. V zápase s lepším soupeře nepředvádíme nikterak špatný výkon a snažíme se soustředit na vlastní hru a poučovat se z našich chyb.

Foto 11

Pohled na střídačku během druhého zápasu.

Foto 12

Po druhé třetině držíme přijatelný výsledek 0:6 a opět probíhá upozornění na které prvky hry si dát pozor.

Foto 13

Foto 14

Poté už jdeme na poslední část hry, která nám už bohužel nevyšla a odvážíme si tak celkem vysokou prohru. Ovšem je třeba říct, že hráči se dnes snažili plnit body z tréninku a odjezdili celé dva zápasy.