Související zápas

Florbal Jindřichův Hradec
SK Meťák Č. BudějoviceFJH
1:13(1:4, 0:4, 0:5)
so 9. 9. 2023 19:00 @ SH Meťák Č. Budějovice, Divize B 2023/2024, 1
23_20230911_093937.jpeg

A-tým bere na úvod soutěže vysokou výhru

Hráči A-týmu si v sobotu večer zastříleli a z Českých Budějovic přivezli vysokou výhru.

SK Meťák Č. Budějovice vs Florbal JH - 1:13

Střely: 21:32

Počet diváků: 35

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: David Camrda

Góly: 4. Matěj Beniačik - 4. Filip Kopřiva, 5. Filip Šimek, 7. Jakub Tejnor, 12. Filip Kopřiva, 31. Kryštof Ille, 37. Martin Novák, 38. David Camrda, 38. Jan Šimic, 45. Martin Novák, 46. Jiří Šustr, 48. Kryštof Ille, 53. David Camrda, 59. Jan Cihlář

Průběh utkání:

Od úvodu utkání drželi balónek hlavně hráči Jindřichova Hradce. Přes viditelnou převahu byl jako první překonán brankář Jakub Rytíř. Ve čtvrté minutě se hráči Meťáku dostali do výhodné pozice, kterou využil Matěj Beniačik. Odpověď Jindřichova Hradce přišla po dvaceti vteřinách. Vyrovnání zařídil Filip Kopřiva. Po minutě zamířil přesně mezi tři tyče Filip Šimek a Jindřichův Hradec se dostal do vedení. Další dva góly Jindřichova Hradce přidali David Camrda a Filip Kopřiva.

Druhá třetina se rozběhla v podobném stylu jako třetina první. Jindřichův Hradec kontroloval hru a domácí Meťák se snažil čekat na rychlé protiútoky. Gólový účet druhé třetiny otevřel v jedenácté minutě Kryštof Ille.  V sedmnácté minutě přišla pro hráče z Meťáku půl minuta hrůzy. Jindřichův Hradec vstřelil tři slepené góly a definitivně rozhodl o osudu utkání. Postupně se prosadili Martin Novák, David Camrda a Jan Šimic.

Ve třetí třetině se již hrálo pouze o skóre. Jindřichův Hradec nastřílel postupně pět gólů a na úvod sezóny si tak užil klidné a vysoké vítězství nad nováčkem soutěže. 

Ohlasy po utkání: 

Komentář trenéra SK Meťák Č. Budějovice: Do utkání se promítla nezkušenost našeho týmu. Zapracujeme na větším důrazu v obou brankovištích.

Komentář trenéra Florbal J. Hradec: Pohlídané utkání z naší strany. Od začátku jsme diktovali tempo hry a postupně přidávali góly. Jsem rád, že jsme to zvládli hlavně v hlavě a nepřipustili žádné drama. Děkujeme soupeři za utkání.

Martin Novák po utkání