Přidej se k nám!

Florbal Jindřichův Hradec pořádá celoroční nábor chlapců i dívek do mládežnických florbalových družstev! Přijď i ty zjistit, proč je florbal nejpopulárnějším halovým sportem v České republice a #SKORUJSNAMI. Licencování trenéři, možnost přijmout hráče/hráčky již od 5 let, měsíc na zkoušku zdarma, zapůjčení vybavení, soutěžní turnaje, pohyb pro děti - to je Florbal Jindřichův Hradec s tradicí od roku 2006.

19_20230307_150504.jpg

Nejenže tě budou tréninky s našimi skvělými trenéry bavit, užiješ si spoustu sportovních momentů na turnajích a utkáních. Každoročně se zapojujeme do různých turnajů, jako jsou Prague Games, Gothia cup ve Švédsku, Hummel Open Game, Tatran Cup. Vždy v srpnu pak společně odjíždíme na letní soustředění před sezónou, kde se zdokonalíš a připravíš na začátek dalšího soutěžního ročníku.PRVNÍ KROKY V NAŠEM KLUBU

Co musím udělat pro to, abych mohl/a na první trénink?
Napiš nám nebo zavolej! Kontaktuj přímo našeho manažera (tel: 704 234 817), který se s tebou spojí, domluví s tebou všechny podrobnosti a odkáže tě na trenéra dané kategorie, do které bys s ohledem na tvůj věk spadal.

Platí se za tyto první tréninky?
Ne, u nás máš možnost si první měsíc na trénincích florbal vyzkoušet zadarmo a zjistit, jak to u nás chodí. 

Musím si něco na trénink přinést?
Na první trénink si vezmi sportovní oblečení (tričko, trenýrky a sálovou obuv). Florbalku ti půjčíme. 

Jak to bude probíhat?
Na začátku se tě ujme jeden z trenérů a vysvětlí ti, jak tréninky probíhají a představí tě ostatním. Abys co nejrychleji zaplul do kolektivu, rovnou tě aktivně do tréninku zapojíme. S rodiči pak probereme další informace, a pokud tě to bude bavit, naplánujeme si společně rovnou další setkání.

Chci hrát

Co potřebuji za vybavení?
Jako správný florbalista nebo správná florbalistka potřebuješ florbalovou hůl. S jejím výběrem ti pomůže trenér. Opravdu ti doporučujeme, aby sis nechal od nás poradit a nestalo se, že přijdeš na trénink s florbalkou větší, než jsi ty. Pokud chceš být brankář, čeká tě náročnější proces, jako je nákup helmy, vesty, dresu, rukavic, kalhot, chráničů kolen a bot.

Jaké přihlášky musím vyplnit?
Aby ses mohl/a stát naším členem, musíš se zaregistrovat do naší členské sekce. Vše ti vysvětlí trenér přímo na tréninku.

Termíny náborových tréninků:
Přípravka: 18:00 - 19:00 (úterý) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
Elévové/Elévky: 18:00 - 19:30 (pondělí) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
Ml. žác/žákyněi: 18:00 - 19:30 (středa) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
St. žáci/žákyně: 19:00 - 20:00 (úterý) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
Dorostenci: 18:30 - 20:00 (pátek) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
Junioři: 18:30 - 20:00 (pátek) - Tělocvična TJ Slovan J. Hradec, ulice Jarošovská 743/II
Muži: - Individuálně na tel.: 728 661 824

Ženy: - Individuálně na tel.: 728 865 740