A-tým doma přivítá Panthers Praha

Úvodní domácí zápas letošního ligového ročníku je tady! Do Jindřichova Hradce přijede Panthers Praha.

Neděle|Florbal JH vs Florbal JH|16:00|MSH Jindřichův Hradec

V minulém kole si hráči našeho A-týmu poradili s nováčkem soutěže a zvítězili vysoko 13:1. Nyní do Jindřichova Hradce přijedou Panthers Praha, kteří dokázali v minulém kole porazili Štíry z Českých Budějovic rozdílem jednoho gólu. Panthers v utkání prohrávali v patnácté minutě již 1:5, utkání ovšem dokázali překlopit na svou stranu a zvítězit 7:6. V minulé sezóně jsme se v domácím prostředí utkali s Panthers hned v úvodním kole a utkání mělo velmi dramatický závěr. Vteřinu před koncem třetí části hry jsme srovnali na 5:5 a v prodloužení nám vystřelil bod navíc Kryštof Ille. Diváci se tedy rozhodně mohou těšit na zajímavé klání.

Před zápasem odpověděl na několik otázek trenér týmu Jirka Prokýšek.

1/Jaké očekáváš utkání s Panthers Praha?
Určitě nás nečeká nic lehkého. Osobně očekávám, že soupeř bude hrát ve vysokém tempu a bude se snažit tlačit hodně do zakončení.

2/ V minulém kole jsme jasně vyhráli na hřišti Meťáku. Myslíš že to bude mít na tým vliv do nedělního utkání?
Tak vliv to bude mít určitě na naši psychiku. Skoro všichni v minulém zápase bodovali a určitě je to dobře pro sebevědomí hráčů.

3/ Jak si byl spojený s hrou proti Meťáku a bude něco potřeba změnit do utkání s Panthers?
S průběhem zápasů a předvedenou hrou jsem spokojen. Samozřejmě, ale nesmíme usnout na vavřínech a dál tvrdě pracovat.

4/ Jak se těšíš na první domácí ligový zápas?

Na první zápas se moc těším. Domácí fanoušci jsou pro nás vždy podporou a hnacím motorem.

Zároveň bych chtěl tímto všechny pozvat na neděli do Sportovky. Přijďte nás podpořit a pomoct nám tím na cestě za dalšími body do tabulky.