A-tým jede do Plzně

Mužské áčko čeká těžký duel na hřišti Goril z Plzně. Gorily Plzeň byly v minulé sezóně jeden zápas od postupu do národní ligy a v letošní sezóně opět potvrzují svou kvalitu.

Neděle|FBŠ ATT Gorily Plzeň vs Florbal JH|18:30|MSH J. Hradec

Gorily Plzeň v letošní sezóně nastřílely během úvodních sedmi zápasů již devadesát gólů a zároveň společně s Kaplicí inkasovaly v nejméně případech. Body ztratily Gorily letos ve třech případech. Hned v úvodním kole prohrály po prodloužení ve Strakonicích. V rámci pátého kola vyrazila Plzeň do Říčan, kde ztratila dobře rozehraný zápas a prohrála 11:10. V šestém kole přišla ztráta jednoho bodu na domácím hřišti v utkání s SKV. Nejvyšší výhru zaznamenal náš nedělní soupeř ve čtvrtém kole na půdě Meťáku, kterému nadělil 24 gólů. Celkově Gorily vstřelily v aktuální sezóně méně jak deset branek pouze ve dvou případech. Hned trojice hráčů Plzně již přesáhla hranici dvaceti kanadských bodů.

Rozhovor s trenérem Jirkou Prokýškem.

1) Již podruhé v řadě tým ztratil utkání ve třetí třetině. Čemu tuto skutečnost přisuzuješ?

Nesoustředěnost a z toho pramenící chyby, které nás stojí zápasy.

2) Aktuálně není tým v ideálním rozpoložení a v neděli nás čeká utkání v Plzni. Jak těžká zkouška to bude?

Poslední zápasy se nám nepodařily takže to nebude nic lehkého. Ale o to větší motivace to pro nás je.

3) Gorily mají zatím v sezóně nejlepší útok i obranu. Jak se budete na zápas připravovat?

Soupeře dobře známe a víme co máme čekat, takže se samozřejmě podle toho bude odvíjet příprava na utkání.

4) Mohou fanoušci očekávat návrat hráčů, kteří v minulých zápasech nemohli nastoupit ze zdravotních důvodů?

Uvidíme v týdnu jak se budou cítit a podle toho se rozhodneme jak bude dál probíhat jejich zapojení zpět do týmu.